Zdvižno-posuvné plastové dvereGeneo

Prepojte interiér a exteriér pomocou zdvižno-posuvných dverí Rehau Geneo®

Jedinečné zdvižno-posuvné plastové dvere Rehau Geneo, vyhotovené z kompozitných materiálov RAU-FIPRO X, dokážu plniť sny. Urobte zo svojej zimnej záhrady, nádvoria alebo terasy súčasť vašej domácnosti. Nerušivý dizajn zdvižno-posuvných dverí a ich ľahké ovládanie vytvorí neobyčajné čaro a teplo domova.

Zaujímajú vás inovatívne riešenia a dokonale prepracovaný dizajn, ktorý dokonca šetrí náklady na bývanie? Radi vám dvere Rehau Geneo naceníme na mieru.

Vlastnosti

5
KOMÔR
86 mm
HĹBKA KRÍDLA
230 mm
HĹBKA RÁMU
2
TESNENIA
od 0,79 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody zdvižno-posuvných plastových dverí Rehau Geneo

Majú skvelé tepelnoizolačné vlastnosti
01

Majú skvelé tepelnoizolačné vlastnosti

Päťkomorový profil zdvižno-posuvných dverí Geneo, v kombinácii s vlastnosťami kompozitných vlákien, splnia najvyššie nároky na hospodárnosť vášho bývania.
Manipuláciu s nimi zvládnu aj deti
02

Manipuláciu s nimi zvládnu aj deti

Robustná, no ľahká konštrukcia zdvižno-posuvných dverí je doplnená o funkciu SOFT CLOSE, ktorá stlmí a pribrzdí prípadnú nevhodnú manipuláciu s dverami.
Sú bezpečné a stabilné
03

Sú bezpečné a stabilné

Jedinečné vlastnosti kompozitných materiálov, používaných aj v letectve, zabezpečujú vysokú mieru ochrany a stability celého systému dverí.
Sú variabilné
04

Sú variabilné

Vďaka unikátnemu kovaniu máte k dispozícii hneď niekoľko možností otvárania dverí, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.
Dbajú o vaše zdravie
05

Dbajú o vaše zdravie

Vďaka jedinečnému systému špárového vetrania zabezpečujú zdvižno-posuvné okná Geneo neustály prísun čerstvého vzduchu priamo do interiéru nehnuteľnosti.
Búrajú bariéry
06

Búrajú bariéry

So oknami Geneo Rehau prepojíte atmosféru interiéru a exteriéru s možnosťou voliteľnej výšky prechodovej lišty na úplne minimum.
Pre koho sú určené zdvižno-posuvné plastové dvere Geneo?

Pre koho sú určené zdvižno-posuvné plastové dvere Geneo?

Pre tých, ktorí hľadajú pre svoju nehnuteľnosť energeticky výhodné riešenie v podobe moderných a nadčasových dverí. So skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami zdvižno-posuvné dvere Rehau Geneo bez problémov splnia nároky na certifikáciu pasívnych stavieb a navyše výrazne prispejú k vášmu komfortnejšiemu bývaniu.

Zaujíma vás, aké sú možnosti a cena zdvižno-posuvných dverí pre váš projekt? Radi vám vo FENESTRA Sk vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Parametre zdvižno-posuvných plastových dverí Rehau Geneo

Výrazne nižšie náklady na bývanie a moderný vzhľad

Výrazne nižšie náklady na bývanie a moderný vzhľad

Zdvižno-posuvné dvere Rehau Geneo vytvárajú dokonalé spojenie medzi interiérom a okolím nehnuteľnosti. A to dokonca v maximálnych rozmeroch krídla 3 000 mm x 2 700 mm. Vďaka možnosti bezbariérového prechodu, s dodatočne použiteľným nášľapným profilom, sa pomyslená deliaca bariéra medzi vašou terasou a obývačkou zníži na absolútne minimum.

Plastový profil Geneo z kompozitných materiálov s desiatimi komorami zaručuje optimálnu tepelnú izoláciu aj v prípade, ak sa rozhodnete pre renováciu nehnuteľnosti. Súčiniteľom prechodu tepla s hodnotami Uw= 0,79 do 0,95 W/(m2.k) sú splnené najnáročnejšie požiadavky na ekonomicky hospodárnejšie bývanie.

Spoľahnite sa na odolnosť a stabilitu kompozitných materiálov

Spoľahnite sa na odolnosť a stabilitu kompozitných materiálov

Zdvižno-posuvné plastové dvere Geneo dodajú vášmu domovu súkromie a pokoj vďaka hodnotám zvukovej izolácie v rozmedzí od 33 – 43 dB. Navyše svojou jedinečnou konštrukciou z kompozitných materiálov odolávajú poveterenostným podmienkam v triede vodotesnosti 9A, triede prievzdušnosti 4 a odolnosti voči zaťaženiu vetrom v triede B3.

Samotný zdvižno–posuvný systém na koľajničkách, s maximálnou nosnosťou 400 kg na krídlo, doplnený o nízkoemisívne sklo CLIMATOP XN, je i napriek uvedeným parametrom bezproblémovo ovládateľný.

Stavte na robustnú statickú konštrukciu a celoobvodové kovanie

Stavte na robustnú statickú konštrukciu a celoobvodové kovanie

Prítomnosť dômyselného systému kovania HS PORTAL ECO PASS zabezpečuje nielen estetické a technicky vysoko funkčné riešenie. Jednoduchú manipuláciu, ktorú zvládne aj malé dieťa, dopĺňa niekoľko variantov, ako sa napokon rozhodnete dvere používať.

Systém SOFT CLOSE pribrzdí krídlo zdvižno-posuvných dverí pred momentom úplného uzavretia alebo otvorenia a zabezpečí spomalený dojazd. Eliminuje tak prípadné zranenie sa alebo poškodenie konštrukcie samotných dverí či kovania. Prevodovka s otočným hákom spĺňa navyše požiadavky odolnosti voči vlámaniu sa podľa triedy bezpečnosti RC2 a prostredníctvom uzatváracej rolničky v rámových dieloch zabezpečuje neustály prísun čerstvého vzduchu v interiéri.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo