Panoramatické dvere

Panoramatické dvere zmenia váš pohľad na bývanie alebo moderné kancelárske priestory z každého uhla. Posuvný systém s nulovým prahom ponúka nielen bezbariérové, ale i nadčasové rohové riešenia vašej terasy, balkónu alebo zimnej záhrady. Skvelé tepelnoizolačné vlastnosti a bezpečná a odolná konštrukcia z hliníka ponúka nielen nádherné panoramatické výhľady, ale aj ochranu toho, čo je pre vás najdôležitejšie. Splňte si svoj sen o bývaní s panoramatickým posuvným systémom.

Schüco ASS 77 PD.HI

Schüco ASS 77 PD.HI


  • Cenová kategória
  • Prestup tepla
    od 1,0 W/(m2.K)

27 Rokov
skúseností

FENESTRA Sk je slovenský výrobca hliníkových a plastových okien už vyše dvoch dekád. Kvalitné produkty, stabilná spoločnosť a zákazník na prvom mieste – to je len zopár dôvodov, prečo si vybrať práve nás.

ZAUJÍMA MA VIAC DÔVODOV
Rokov skúseností

Zaujala vás naša ponuka plastových a hliníkových okien, dverí alebo posuvných systémov, spôsob výroby a prozákaznícky prístup?

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty