Kompozitné oknáARTEVO

Okná Rehau ARTEVO zmenia pohľad na okenné systémy

ARTEVO je jedinečné, inovatívne a vizionárske riešenie pre moderné okná. Navrhnuté s ohľadom na maximálnu efektivitu a spokojnosť zákazníka, ponúka špičkové vlastnosti bez zbytočného nafúknutia. Oproti bežným plastovým oknám si udržiava svoju kvalitu a výhody, ktoré umožňujú plastovým oknám udržiavať svoje vedúce postavenie na trhu. Tým pádom zaručuje TOP tepelnoizolačné vlastnosti, minimálnu potrebu údržby, širokú škálu dizajnov a prispôsobiteľnú veľkosť okenných prvkov.

Vlastnosti

7
KOMÔR
80 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
3
TESNENIA
od 0,62 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu
Pre koho sú určené kompozitné okná ARTEVO?

Pre koho sú určené kompozitné okná ARTEVO?

Sú navrhnuté pre zákazníkov, ktorí očakávajú najlepšie vlastnosti moderného okna. Výhody plastových okien zostávajú zachované, no ARTEVO pridáva jedinečné tepelnoizolačné vlastnosti a minimálnu potrebu údržby. Minimalistický dizajn a univerzálnosť ho robia vhodným pre širokú škálu zákazníkov. Ľahko sa integruje do rôznych architektonických štýlov vďaka svojej stavebnej hĺbke a platforme zdieľanej so systémom SYNEGO. Charakteristické ostro rezané línie ARTEVO pritiahnu pozornosť a pripomínajú eleganciu hliníkových konštrukcií. Okenný profil vytvára dojem úplného splynutia zasklenia, rámového prvku a okolia.

Parametre okien Rehau ARTEVO

Revolučné okenné riešenie ARTEVO

Revolučné okenné riešenie ARTEVO

Využíva inovatívny kompozitný materiál RAU-FIPRO X, ktorý kombinuje kvalitnú receptúru a špičkovú technológiu, eliminujúc potrebu hrubých stien. S minimálnou potrebou údržby a vysokou tepelnoizolačnou efektívnosťou predstavuje ARTEVO revolučný krok v oblasti moderných okenných systémov. Tento produkt združuje estetiku s technologickými inováciami, ako je použitie sklenených vlákien pre zvýšenie stability a torznej tuhosti. ARTEVO nie je len okenným riešením, ale investíciou do budúcnosti, ktorá potvrdzuje postavenie našich REHAU systémov ako lídra v oblasti stavebných inovácií.

Volitelnosť technológie profilu LowE

Volitelnosť technológie profilu LowE

ARTEVO max - variant výrobku s dodatočnou inovatívnou technológiou profilov REHAU LowE - ponúka energetickú účinnosť na špičkovej úrovni. Vďaka použitiu fólie LowE v ráme a krídle dosahuje ARTEVO štandard pasívneho domu. Presvedčujú aj svojou odolnosťou vo fáze používania. 90 % všetkých prvkov ARTEVO nevyžaduje oceľovú výstuhu, čo zabraňuje vzniku tepelných mostov a dosahuje hodnôt Uf až 0,98 W/(m2K).

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo