Výroba plastových a hliníkových okien s odporučením

Okná a dvere sú vstupnou bránou, spojením, ale i bariérou medzi vaším domovom a vonkajším svetom. Ako si vybrať plastové či hliníkové okná, dvere a posuvné systémy správne, aby plnili všetky tieto funkcie a zároveň zosobnili vaše predstavy o dizajne?

Zverte sa do rúk overeného výrobcu plastových a hliníkových okien, za ktorého hovoria výsledky

POTREBUJEM PORADIŤ S VÝBEROM

 


Prečo práve my?

ZAUJÍMAJÚ NÁS VAŠE POTREBY

VYRÁBAME KVALITNÉ PRODUKTY

SPOLUPRACUJEME S OVERENÝMI DODÁVATEĽMI

MÁME TRANSPARENTNÉ CENOVÉ PONUKY

PRACUJEME S NAJNOVŠÍMI TECHNOLÓGIAMI

ZAMERIAVAME SA NA NAJMENŠIE DETAILY

PONÚKAME KOMPLEXNÉ SLUŽBY

POSKYTUJEME POZÁRUČNÝ SERVIS

HOVORIA ZA NÁS REFERENCIE

STOJÍ ZA NAMI 27 ROKOV NA TRHU

SME SLOVENSKÝ VÝROBCA

DBÁME O ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Neexistuje to najlepšie plastové okno či najpevnejšie hliníkové dvere. Existuje len to najideálnejšie riešenie práve pre vás. Nájdime ho spolu.

V centre nášho záujmu ste vy – náš zákazník

Nie je to len výrok. Cieľom našej snahy nie je len predať, ale prostredníctvom okien, dverí alebo posuvných systémov naplniť vaše potreby a sny o modernom bývaní. S dôrazom na bezpečnosť, vytvorenie a zachovanie príjemnej atmosféry vášho domova hľadáme vždy to najlepšie riešenie pre konkrétneho zákazníka.

Nepredávame reklamou, ale odporúčaniami spokojných klientov

Najlepšou spätnou väzbou pre naše plastové a hliníkové okná, dvere a posuvné systémy je spokojnosť našich zákazníkov. A práve vďaka nej sa nám darí rozširovať svoje pôsobenie nielen na Slovensku, ale i v okolitých štátoch Európy. Pod dôveryhodnou značkou tak prinášame kvalitu a precíznu výrobu nielen do známych developerských projektov, administratívnych či štátnych budov, ale najmä do stále väčšieho množstva rodinných domov a obytných budov.

Dbáme o zodpovedný prístup a ekologické riešenia

Výroba plastových a hliníkových okien či ostatných produktov pod krídlami FENESTRA Sk nepredstavuje žiadne zaťaženie alebo prípadné negatívne vplyvy na životné prostredie. Práve naopak, profilové systémy (Schüco, REHAU) a i. je možné opätovne recyklovať a zvýšiť tak pozitívnu ekologickú bilanciu. Napokon, i samotné parametre okien a dverí, ako napríklad ich termoizolačné vlastnosti, prispievajú k zníženiu energetickej hospodárnosti rodinných a bytových domov či administratívnych budov.

Zaujal vás náš príbeh?

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty