Posuvné systémy - posuvné okná, posuvné dvere

Posuvný systém je ideálnym riešením pre väčšie presklené plochy, zimné záhrady, terasy či balkóny. Vdýchnite svojmu domovu osobité čaro, ktoré mu posuvné okná svojou veľkorysou plochou, ale i skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami dodajú. Dômyselné kovanie, nadčasové riešenia a jednoduché ovládanie, ktoré zvládne ľavou zadnou každý člen domácnosti, si zamilujete v prvej chvíli. Ktoré z troch prevedení pre posuvný systém si vyberiete?

Posuvné okno / dvere

Posuvné okno / dvere

Nový systém posuvných okien a dverí SYNEGO SLIDE kombinuje výhody HS portálu s prednosťami PSK systému. Doprajte si komfor...

Sklopno-posuvné dvere

Sklopno-posuvné dvere

Sklopno-posuvné dvere prinášajú moderný a zároveň jednoduchý spôsob, ako vyriešiť manipuláciu posuvnými oknami alebo ...

Zdvižno-posuvné dvere

Zdvižno-posuvné dvere

Zdvižno-posuvný systém vyrieši prechod na vašu terasu, balkón alebo zimnú záhradu dokonca v bezbariérovom prevedení. Nep...

Panoramatické dvere

Panoramatické dvere

Panoramatické dvere zmenia váš pohľad na bývanie alebo moderné kancelárske priestory z každého uhla. Posuvný systém s n...

27 Rokov
skúseností

FENESTRA Sk je slovenský výrobca hliníkových a plastových okien už vyše dvoch dekád. Kvalitné produkty, stabilná spoločnosť a zákazník na prvom mieste – to je len zopár dôvodov, prečo si vybrať práve nás.

ZAUJÍMA MA VIAC DÔVODOV
Rokov skúseností

Zaujala vás naša ponuka plastových a hliníkových okien, dverí alebo posuvných systémov, spôsob výroby a prozákaznícky prístup?

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo