Vchodové dvere

Vchodové dvere sú vstupnou bránou do vášho domova. Vyberte si z našej ponuky dverí tie, ktoré splnia nielen vaše požiadavky na bezpečnosť a ochranu pred vonkajšími vplyvmi, ale taktiež nároky na dizajn. Či už sa rozhodnete pre moderné plastové dvere so skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami, alebo stabilné a nadčasové hliníkové dvere, jedno je isté. Vchodové dvere z našej ponuky spoľahlivo ochránia všetko, čo je pre vás najvzácnejšie.

Plastové vchodové dvere REHAU

Plastové vchodové dvere REHAU

Plastové vchodové dvere vás už v prvom momente presvedčia, že sú skvelou voľbou pre rodinné i bytové domy. Dokonca, i v ...

Hliníkové vchodové dvere Schüco

Hliníkové vchodové dvere Schüco

Hliníkové vchodové dvere Schüco kladú dôraz na nadčasové dizajnové prevedenie, odolnosť, bezpečnosť a životnosť, kto...

Hliníkové vchodové dvere Aluprof

Hliníkové vchodové dvere Aluprof

Hliníkové vchodové dvere Aluprof sú odpoveď na otázku, aké dvere vybrať, ak hľadáte kvalitné a bezpečné riešenie pre...

27 Rokov
skúseností

FENESTRA Sk je slovenský výrobca hliníkových a plastových okien už vyše dvoch dekád. Kvalitné produkty, stabilná spoločnosť a zákazník na prvom mieste – to je len zopár dôvodov, prečo si vybrať práve nás.

ZAUJÍMA MA VIAC DÔVODOV
Rokov skúseností

Zaujala vás naša ponuka plastových a hliníkových okien, dverí alebo posuvných systémov, spôsob výroby a prozákaznícky prístup?

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo