Plastové oknáSynego

Ušetrite náklady na bývanie s plastovými oknami Synego

Spoznajte to pravé teplo domova vďaka plastovým oknám Rehau Synego na vlastnej koži. Bývať bezpečne a navyše šetriť až polovicu nákladov na vykurovanie už nie je len snom. 

Prebuďte sa do príjemnej reality s plastovými oknami Synego s dizajnom podľa vašich predstáv. Váš byt, dom alebo nové nízkoenergetické bývanie premenia na útulné a tiché miesto, ktoré konečne môžete nazývať domov.

Vlastnosti

7
KOMÔR
80 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
3
TESNENIA
od 0,73 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody plastových okien Rehau Synego

Znižujú náklady na teplo
01

Znižujú náklady na teplo

V porovnaní so štandardným oknom je tepelná izolácia okna Synego v priemere o polovicu efektívnejšia.
Sú odolné a bezpečné
02

Sú odolné a bezpečné

Oceľové výstuhy dodávajú oknám Synego nadpriemernú stabilitu a odolnosť v prípade nárazu alebo inej mechanickej sile.
Dokonale izolujú
03

Dokonale izolujú

Vďaka trom úrovniam tesnenia a siedmym komorám v ráme šetrí okno Rehau Synego nielen náklady, ale umožňuje i nadštandardne tiché a pokojné bývanie.
Spĺňajú vaše predstavy
04

Spĺňajú vaše predstavy

Vyberte si farebný dizajn plastového okna z množstva variantov podľa svojho vkusu alebo zladenia s novým bývaním.
Sú nenáročné na údržbu
05

Sú nenáročné na údržbu

Netrápte sa so zdĺhavým umývaním okien. Jedinečný povrch High-Definition-Finishing zabezpečuje oknám Synego takmer bezúdržbový režim.
Bránia prievanu a neželanej vlhkosti
06

Bránia prievanu a neželanej vlhkosti

S pridaním tretieho, stredového tesnenia sa stáva plastové okno neprekonateľnou bariérou pred nepríjemnou vlhkosťou či prípadným prievanom.
Pre koho sú určené plastové okná Synego?

Pre koho sú určené plastové okná Synego?

Pre ľudí, ktorí očakávajú od plastového okna viac, než len krásny výhľad. Ak kladiete dôraz na funkčnosť a zároveň príjemný, oku lahodiaci dizajn, je okno Synego riešením, ktoré vás nesklame. Znížiť náklady na bývanie pomôže novostavbám, nízkoenergetickým domom, administratívnym budovám, bytom i projektom, ktoré čaká rekonštrukcia.

Zaujala vás možnosť ušetriť až polovicu nákladov na vykurovanie? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Parametre okna Rehau Synego

Znížené náklady na bývanie a estetika v jednom

Znížené náklady na bývanie a estetika v jednom

Plastové okno Rehau Synego je stelesnením synergie. Dokonalé izolačné vlastnosti a príjemný estetický dizajn sú parametre, ktoré dodajú bývaniu každodenný komfort a pohodu. Tri efektívne tesnenia, v kombinácii s trojsklom a kovovou výstuhou, zabezpečia minimálne tepelné straty a navyše dokonale stlmia nepríjemný hluk okolia s parametrami až do 43,5 dB.

Množstvo dekorov a farebných variantov ponúka navyše možnosti prispôsobiť si bývanie presne podľa svojich predstáv, či už ako novostavbu v rámci dizajnového návrhu alebo ako dodatočnú stavebnú úpravu pri renovácii staršieho bývania.

Detaily, ktoré zaraďujú okno Synego do vyššej triedy, avšak za dostupnú cenu

Detaily, ktoré zaraďujú okno Synego do vyššej triedy, avšak za dostupnú cenu

Konštrukcia plastového okna Rehau Synego v sebe ukrýva niekoľko bodov, vďaka ktorým odolá poveternostným vplyvom či prípadnému vlámaniu. Trieda vodotesnosti E1650, trieda prievzdušnosti 4 a trieda odolnosti voči zaťaženiu vetrom E2300 sú dôkazom toho, že práve v detailoch sa ukrýva sila.

Optimálne armovanie, znížený hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom, zasklievacia lišta s decentne skosenými hranami krídlami, celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi, rohovým a nožnicovým pántom a napokon krídlo s mikroventiláciou vytvárajú stabilné a funkčné plastové okno, ktoré je skutočne výhodnou investíciou do komfortného a pokojného bývania.

Užite si okná, ktoré sú príjemné na pohľad a funkčné na pocit

Užite si okná, ktoré sú príjemné na pohľad a funkčné na pocit

Jedinečná povrchová úprava vďaka konceptu High-Definition-Finishing prichádza navyše v ústrety k údržbe a starostlivosti o plastové okná. Dokonale hladký povrch garantuje dlhodobú a vysokú odolnosť voči pôsobeniu vonkajších vplyvov počasia i životného prostredia.

Minimalistický štýl a nerušivé konštrukčné prvky prináša možnosť výberu nového skrytého kovania. Práve to spája variabilitu dizajnového návrhu a vysokú funkčnosť samotného plastového okna. Skvelým vizuálnym doplnkom sú hliníkové klipy, ktoré premenia okno na skutočne nadčasový prvok vášho bývania.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo