Plastové oknáEuro-Design 70

Získajte vyšší štandard za dostupnú cenu s plastovými oknami Rehau Euro-Design 70

Medzi nárokmi a požiadavkami na plastové okná stojí často dôležitý parameter – cena. Nevyberajte si viac medzi kvalitou a obmedzujúcim rozpočtom. S plastovými oknami Rehau Euro-Design 70 získate omnoho viac, než ste predpokladali.

Prijateľná finančná dostupnosť, skvelé tepelné a zvukové požiadavky, variabilný dizajn a kvalita značky Rehau je zárukou, že s týmito oknami neurobíte krok vedľa.

Vlastnosti

5
KOMÔR
70 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 1,2 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody plastových okien Rehau Euro-Design 70

Sú cenovo dostupné
01

Sú cenovo dostupné

Aj s obmedzeným rozpočtom na výmenu či osadenie plastových okien do novostavby získate kvalitu, ktorá zvýši komfort vášho bývania.
Sú variabilné s množstvom farieb
02

Sú variabilné s množstvom farieb

Vyberte si zo širokej palety tvarov a krídel zasklievacích líšt. Ponuka je navyše doplnená o možnosť rôznych kombinácií vnútorného a vonkajšieho dekoru okna.
Spĺňajú vyššie nároky na izoláciu
03

Spĺňajú vyššie nároky na izoláciu

Plastové okná Rehau Euro-Design 70 poskytujú nielen nadpriemernú tepelnú, ale i zvukovú izoláciu, ktorá dodá vášmu domovu príjemnú a pokojnú atmosféru.
Ľahko sa udržiavajú
04

Ľahko sa udržiavajú

Vďaka unikátnemu povrchu High-Definition-Finishing je povrch plastového okna Euro-Design 70 dokonale hladký bez potreby častého umývania či ošetrenia.
Odolávajú poveternostným vplyvom
05

Odolávajú poveternostným vplyvom

Päťkomorový systém a trojsklo so spoľahlivým tesnením bez problémov ochráni vašu nehnuteľnosť pred nepriazňou počasia.
Šetria prírodné zdroje a životné prostredie
06

Šetria prírodné zdroje a životné prostredie

Aj pri výbere plastových okien možno myslieť na ekológiu a zelenšie riešenia. Plastové okná Rehau Euro-Design 70 je možné dokonca recyklovať.
Pre koho sú určené plastové okná Euro-Design 70?

Pre koho sú určené plastové okná Euro-Design 70?

Tieto plastové okná sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kompromis medzi kvalitným plastovým oknom a cenou, ktorá nepoloží rozpočet na kolená. Optimálna tepelná a zvuková izolácia, úspora na nákladoch na bývanie a široké možnosti dizajnu sú vhodnou voľbou pre novostavbu, rekonštrukciu alebo investičnú výstavbu väčšieho rozsahu.

Je to i váš prípad? Radi sa nezáväzne pozrieme na individuálne požiadavky vášho projektu alebo rekonštrukcie.

Parametre okna Rehau Euro-Design 70®

Doprajte si nemeckú kvalitu a variabilný dizajn podľa vašich predstáv

Doprajte si nemeckú kvalitu a variabilný dizajn podľa vašich predstáv

Zosúladiť plány na renováciu bývania alebo výstavbu vysnívaného domu, a následnú realitu, býva často zložité. Ak však myslíte o krok ďalej, očakávate od plastových okien viac, než krásne výhľady na okolitú scenériu.

Päťkomorové plastové okno Rehau Euro-Design 70 prichádza s možnosťou, ako bývať funkčne, úsporne a navyše s ponukou dizajnov a farebných variantov, ktoré uspokoja aj náročnejšie predstavy a architektonické návrhy. Na prvý pohľad elegantné a nerušivé tvary navyše ponúkajú možnosť rozdielneho prevedenia vonkajšej a vnútornej strany, pre ešte lepšie zosúladenie s vašim novým vysnívaným domovom.

Spoľahnite sa na optimálne parametre plastových okien

Spoľahnite sa na optimálne parametre plastových okien

Systém plastových okien Euro-Design 70 je konštrukčne vytvorený ako kombinácia prvkov, vďaka ktorým pocítite vyšší komfort bývania a úspory nákladov na vykurovanie, v porovnaní s bežnými plastovými oknami na trhu. Nízke hodnoty prechodu tepla Uw od 1,20 do 1,40 W/(m2.k), doplnené o systém s dvoma dorazovými tesneniami, efektívne zabránia únikom tepla alebo, naopak, vplyvom poveternostných podmienok okolia.

Optimálna tepelná izolácia a zvuková izolácia od 34 do 45 dB vytvoria v interiéri príjemnú atmosféru a “teplo domova”. Plastové okná Rehau Euro-Design 70 garantujú prievzdušnosť triedy 4, vodotesnosť triedy E1200 a odolnosť proti zaťaženiu vetrom triedy c5.

Plastové okná Rehau Euro-Design 70® sú tie správne okná pre život

Plastové okná Rehau Euro-Design 70® sú tie správne okná pre život

Moderná doba a nároky na komfort bývania posúvajú konštrukčné a dizajnové možnosti plastových okien neustále vyššie. To podstatné, ich funkčnosť, však posúva Rehau do centra záujmu a požiadaviek v reálnom živote.

Kovanie plastových okien Euro-Design 70 s viacbodovým uzatváraním je vybavené hríbikmi a oceľovými platničkami pre bezproblémovú manipuláciu. Efektívna mikroventilácia zaručuje neustálu výmenu vzduchu, no i napriek tomu neznižuje nadštandardnú odolnosť okna voči nežiaducemu vniknutiu.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo