Plastové oknáEuro-Design 70

Získajte vyšší štandard za dostupnú cenu s plastovými oknami Rehau Euro-Design 70

Medzi nárokmi a požiadavkami na plastové okná stojí často dôležitý parameter – cena. Nevyberajte si viac medzi kvalitou a obmedzujúcim rozpočtom. S plastovými oknami Rehau Euro-Design 70 získate omnoho viac, než ste predpokladali.

Prijateľná finančná dostupnosť, skvelé tepelné a zvukové požiadavky, variabilný dizajn a kvalita značky Rehau je zárukou, že s týmito oknami neurobíte krok vedľa.

Vlastnosti

5
KOMÔR
70 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 1,2 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody plastových okien Rehau Euro-Design 70

Sú cenovo dostupné
01

Sú cenovo dostupné

Aj s obmedzeným rozpočtom na výmenu či osadenie plastových okien do novostavby získate kvalitu, ktorá zvýši komfort vášho bývania.
Sú variabilné s množstvom farieb
02

Sú variabilné s množstvom farieb

Vyberte si zo širokej palety tvarov a krídel zasklievacích líšt. Ponuka je navyše doplnená o možnosť rôznych kombinácií vnútorného a vonkajšieho dekoru okna.
Spĺňajú vyššie nároky na izoláciu
03

Spĺňajú vyššie nároky na izoláciu

Plastové okná Rehau Euro-Design 70 poskytujú nielen nadpriemernú tepelnú, ale i zvukovú izoláciu, ktorá dodá vášmu domovu príjemnú a pokojnú atmosféru.
Ľahko sa udržiavajú
04

Ľahko sa udržiavajú

Vďaka unikátnemu povrchu High-Definition-Finishing je povrch plastového okna Euro-Design 70 dokonale hladký bez potreby častého umývania či ošetrenia.
Odolávajú poveternostným vplyvom
05

Odolávajú poveternostným vplyvom

Päťkomorový systém a trojsklo so spoľahlivým tesnením bez problémov ochráni vašu nehnuteľnosť pred nepriazňou počasia.
Šetria prírodné zdroje a životné prostredie
06

Šetria prírodné zdroje a životné prostredie

Aj pri výbere plastových okien možno myslieť na ekológiu a zelenšie riešenia. Plastové okná Rehau Euro-Design 70 je možné dokonca recyklovať.
Pre koho sú určené plastové okná Euro-Design 70?

Pre koho sú určené plastové okná Euro-Design 70?

Tieto plastové okná sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kompromis medzi kvalitným plastovým oknom a cenou, ktorá nepoloží rozpočet na kolená. Optimálna tepelná a zvuková izolácia, úspora na nákladoch na bývanie a široké možnosti dizajnu sú vhodnou voľbou pre novostavbu, rekonštrukciu alebo investičnú výstavbu väčšieho rozsahu.

Je to i váš prípad? Radi sa nezáväzne pozrieme na individuálne požiadavky vášho projektu alebo rekonštrukcie.

Parametre okna Rehau Euro-Design 70®

Doprajte si nemeckú kvalitu a variabilný dizajn podľa vašich predstáv

Doprajte si nemeckú kvalitu a variabilný dizajn podľa vašich predstáv

Zosúladiť plány na renováciu bývania alebo výstavbu vysnívaného domu, a následnú realitu, býva často zložité. Ak však myslíte o krok ďalej, očakávate od plastových okien viac, než krásne výhľady na okolitú scenériu.

Päťkomorové plastové okno Rehau Euro-Design 70 prichádza s možnosťou, ako bývať funkčne, úsporne a navyše s ponukou dizajnov a farebných variantov, ktoré uspokoja aj náročnejšie predstavy a architektonické návrhy. Na prvý pohľad elegantné a nerušivé tvary navyše ponúkajú možnosť rozdielneho prevedenia vonkajšej a vnútornej strany, pre ešte lepšie zosúladenie s vašim novým vysnívaným domovom.

Spoľahnite sa na optimálne parametre plastových okien

Spoľahnite sa na optimálne parametre plastových okien

Systém plastových okien Euro-Design 70 je konštrukčne vytvorený ako kombinácia prvkov, vďaka ktorým pocítite vyšší komfort bývania a úspory nákladov na vykurovanie, v porovnaní s bežnými plastovými oknami na trhu. Nízke hodnoty prechodu tepla Uw od 1,20 do 1,40 W/(m2.k), doplnené o systém s dvoma dorazovými tesneniami, efektívne zabránia únikom tepla alebo, naopak, vplyvom poveternostných podmienok okolia.

Optimálna tepelná izolácia a zvuková izolácia od 34 do 45 dB vytvoria v interiéri príjemnú atmosféru a “teplo domova”. Plastové okná Rehau Euro-Design 70 garantujú prievzdušnosť triedy 4, vodotesnosť triedy E1200 a odolnosť proti zaťaženiu vetrom triedy c5.

Plastové okná Rehau Euro-Design 70® sú tie správne okná pre život

Plastové okná Rehau Euro-Design 70® sú tie správne okná pre život

Moderná doba a nároky na komfort bývania posúvajú konštrukčné a dizajnové možnosti plastových okien neustále vyššie. To podstatné, ich funkčnosť, však posúva Rehau do centra záujmu a požiadaviek v reálnom živote.

Kovanie plastových okien Euro-Design 70 s viacbodovým uzatváraním je vybavené hríbikmi a oceľovými platničkami pre bezproblémovú manipuláciu. Efektívna mikroventilácia zaručuje neustálu výmenu vzduchu, no i napriek tomu neznižuje nadštandardnú odolnosť okna voči nežiaducemu vniknutiu.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty