Zažite novú ľahkosť

Plastové okná

Plastové okná

Ponuka
Hliníkové okná

Hliníkové okná

Ponuka
Vchodové dvere

Vchodové dvere

Ponuka
Posuvné systémy

Posuvné systémy

Ponuka

Precízna výroba

Stavte na slovenského výrobcu plastových a hliníkových okien a dverí s 26 ročnými skúsenosťami. Výrobný závod na Slovensku s najprísnejšími normami, modernou strojovou základňou a neustálymi inováciami vyrobí vaše nové okná a dvere s ohľadom najmenšieho detailu.

Čítať viac
Precízna výroba

26 Rokov
skúseností

FENESTRA Sk je slovenský výrobca hliníkových a plastových okien už vyše dvoch dekád. Kvalitné produkty, stabilná spoločnosť a zákazník na prvom mieste – to je len zopár dôvodov, prečo si vybrať práve nás.

ZAUJÍMA MA VIAC DÔVODOV
Rokov skúseností

Ako funguje výber a cenová ponuka plastových a hliníkových okien a dverí?

Nájdeme to pravé riešenie presne pre vás krok za krokom

1. Vypočujeme si vaše predstavy a potreby

1. Vypočujeme si vaše predstavy a potreby

Či už máte hotový projekt s presnými údajmi, alebo ste ešte len v bode, kedy hľadáte možné riešenia, už v tomto momente vám vieme ušetriť hodiny času. Netrápte sa porovnávaním. Kontaktujte nás na niektorom z predajných miest FENESTRA Sk alebo priamo na telefónnom čísle +421 376 403 611. Ak rozmery okien a dverí poznáte, vyplňte rýchly a prehľadný formulár pre cenovú ponuku.

2. Vypracujeme transparentnú cenovú ponuku

2. Vypracujeme transparentnú cenovú ponuku

Prehľadná a jasná cenová ponuka plastových okien je základ, z ktorého naši zákazníci vychádzajú. Získate tak nielen presnú predstavu o cene, ale aj všetkých možnostiach, ako vybrať tie najlepšie plastové či hliníkové okná alebo dvere do vášho projektu. S odbornými radami našich predajcov si ľahko vyberiete okná, ktoré splnia, alebo dokonca predčia vaše predstavy.

3. Výroba plastových a hliníkových okien s dôrazom na kvalitu

3. Výroba plastových a hliníkových okien s dôrazom na kvalitu

Výroba a montáž hliníkových a plastových okien, dverí a posuvných systémov je základným kameňom, na ktorom FENESTRA Sk stavia už viac než dve desaťročia. Kvalitné profilové systémy overených dodávateľov, sklené výplne, ktoré spĺňajú najvyššie nároky a detaily, akými je nadčasové kovanie, sú dôkazom toho, že získate to najlepšie.

4. Spoľahnite sa na komplexné služby

4. Spoľahnite sa na komplexné služby

Od nacenenia plastových a hliníkových okien a dverí, až po moment, kedy ich po prvý raz otvoríte u vás doma, môžete všetko bezstarostne prenechať na nás. Od výroby, cez dodanie a precíznu montáž. Až vo chvíli, kedy s úsmevom prvýkrát uzriete výsledok – váš domov s novými oknami, dverami alebo posuvným riešením, si my povieme hotovo.

5. Záručný a pozáručný servis aj po rokoch

5. Záručný a pozáručný servis aj po rokoch

Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti FENESTRA Sk sa môžete spoľahnúť na kvalitné služby aj po rokoch používania našich výrobkov. Pomôžeme vám s údržbou, prípadnými drobnými servisnými zásahmi alebo hoc i len radou, ako sa starať o plastové a hliníkové okná a dvere. A ak sa rozhodnete vymeniť svoje bývanie za nové, opäť budeme radi stáť po vašom boku ako spoľahlivý partner.

Zaujala vás naša ponuka plastových a hliníkových okien, dverí alebo posuvných systémov, spôsob výroby a prozákaznícky prístup?

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Máte viac otázok alebo vás zaujíma niečo, na čo ste nenašli odpovede na našej stránke? Radi vám ich zodpovieme.