Panoramatické hliníkové dvereSchüco ASS 77 PD.HI

Hliníkový posuvný systém Schüco ASS 77 PD.HI s panorámou pre najnáročnejších

Spojiť jedinečnú odolnosť hliníka, ktorý umožňuje prekročiť štandardy vo veľkosti presklených plôch okien a dverí, a inovatívne konštrukčné prevedenie posuvného systému už nie je len víziou či hudbou budúcnosti. Doprajte si už dnes maximálne možné výhľady, minimálne pohľadové rozmery profilu a efektívne termoizolačné vlastnosti.

Jedným slovom, doprajte si panoramatické posuvné dvere Schüco ASS 77 PD.HI z hliníka, ktoré menia pohľad skutočne na všetko.

Vlastnosti

3
KOMOROVÝ RÁM
3
KOMOROVÉ KRÍDLO
197 mm
HLBOKÝ RÁM
77 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 1,1 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkových dverí Schüco ASE 80.HI s panoramatickým dizajnom

Skvele tepelne i zvukovo izolujú
01

Skvele tepelne i zvukovo izolujú

Aj napriek veľkým preskleným plochám má systém Schüco ASS 77 PD.HI s panoramatickým dizajnom nadštandardné termoizolačné i zvukové parametre.
Rušia všetky bariéry
02

Rušia všetky bariéry

Nulový prah. To znamená žiadne rušivé prechody alebo obmedzenia vďaka montážnej pozícii zaklincovanej do jednej roviny.
Manipulácia s nimi prináša radosť
03

Manipulácia s nimi prináša radosť

Otvoriť posuvný systém manuálne, stlačiť tlačidlo externého ovládacieho panelu, či otvoriť dvere pomocou diaľkového ovládača alebo odtlačku prsta je len otázkou voľby.
Chránia nehnuteľnosť desiatky rokov
04

Chránia nehnuteľnosť desiatky rokov

Neočakávateľné poveternostné javy a nebezpečenstvo vlámania sa posúvajú hranice bezpečnosti posuvného systému Schüco ASS 77 PD.HI o triedu vyššie.
Sú nadčasové a dizajnové
05

Sú nadčasové a dizajnové

Panoramatický systém posuvných dverí Schüco ASS 77 PD.HI, s mimoriadne úzkym rámom krídiel, dopĺňa široký výber dekorov a farieb podľa vašich preferencií.
Búrajú mýty a nastavujú trendy
06

Búrajú mýty a nastavujú trendy

Predstavte si okenný systém na elektrické ovládanie alebo maximálne atraktívne 90° rohové otváranie… Alebo si Schüco ASS 77 PD.HI rovno objednajte.
Pre koho je systém posuvných hliníkových dverí Schüco ASE 80.HI s panoramatickým dizajnom určený?

Pre koho je systém posuvných hliníkových dverí Schüco ASE 80.HI s panoramatickým dizajnom určený?

Pre každého, kto si chce splniť sny o dokonale presvetlenom, estetickom a modernom interiéri, ktorý navyše ponúka skvelé tepelnoizolačné vlastnosti. Pre nízkoenergetické i pasívne stavby, developerské projekty v najvyššej triede a milovníkov inovácií v stavebnícte a architektúre.

Pýtate sa práve v duchu na cenu panoramatických hliníkových dverí Schüco ASS 77 PD.HI? Odpovieme vám presne, stačí, ak nás kontaktujete a upresníte detaily.

Parametre panoramatických hliníkových dverí Schüco ASS 77 PD.HI

Doprajte si najlepšie výhľady, doprajte si panorámu

Doprajte si najlepšie výhľady, doprajte si panorámu

Systém hliníkových dverí Schüco ASS 77 PD.HI s panoramatickým dizajnom prináša veľkoplošný posuvný systém s maximálnou priehľadnosťou. Dojem z dokonalých výhľadov dopĺňajú aj minimálne pohľadové rozmery profilu v mieste, kde sa prelínajú dve krídla a skryté uloženie rámových profilov priamo stavebnej konštrukcii budovy.

Vďaka možnosti 90 stupňového otvárania v rohu posuvného systému prináša známy výrobca hliníkových okien a dverí Schüco realitu do najvyšších sfér, o akých sa nám len prednedávnom v rámci rádového použitia pri stavbe nehnuteľností ani nesnívalo.

Pozoruhodné tepelnoizolačné vlastnosti búrajú predsudky

Pozoruhodné tepelnoizolačné vlastnosti búrajú predsudky

Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti s hodnotou koeficientu Uw až do 1,1 W/(m2 .K), v kombinácii s veľkou odolnosťou a vlastnosťami hliníka, zaraďujú posuvný panoramatický systém Schüco ASS 77 PD.HI k skvelému riešeniu pre dosiahnutie výhodnej energetickej hospodárnosti budovy. Doplnenie o kompozitné a viackomorové EPDM tesnenia čiernej farby je posledným účinným krokom, ktorý zníži vaše účty za energie.

Unikátna konštrukčná stavba systému panoramatických hliníkových dverí dosahuje jedinečné hodnoty významných ukazovateľov, podľa ktorých sa posudzuje kvalita celej nehnuteľnosti. Príkladom je zvuková izolácia do 37 dB, prievzdušnosť triedy 4, vodotesnosť triedy 8A a odolnosť proti zaťaženiu vetrom triedy C3/B3.

Panoramatické dvere spájajú pohyb bez bariér a jednoduché ovládanie

Panoramatické dvere spájajú pohyb bez bariér a jednoduché ovládanie

Už len výber z elektrického a veľmi príjemného manuálneho ovládania posuvného systému napovedá, že Schüco s panoramatickým dizajnom opäť raz prekročil hranice tradičného a poznaného. Vychutnajte si čisté dizajnové riešenie s novým líniovým tvarom bez použitia kľučky. Inovatívne riešenie koľajničiek zabezpečuje prenášanie krídla až do 500 kg s ľahkosťou a nevídanou prirodzenosťou.

Povestnou čerešničkou na torte je zautomatizovaná technika pohonu a uzatvárania, ktorá je integrovaná priamo do profilu. Spolu s montážnou pozíciou umiestnenou do jednej roviny s podlahou či ostatnými pevnými bodmi stavby doslova búrajú všetky bariéry medzi interiérom a svetom vonku. Výška prahu pri prechode do vašej záhrady alebo na terasu sa skutočne rovná nule.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere s panoramatickým dizajnom nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo