Plastové oknáGeneo

Doprajte si maximum. Nie je totiž okno ako… plastové okno Geneo

S plastovými oknami Rehau Geneo môžete predbehnúť dobu. Ochráňte svoju nehnuteľnosť pred hlukom a vlámaním s plastovými oknami budúcnosti, ktoré spĺňajú tie najvyššie energetické požiadavky na trhu.

Okná vyrobené z kompozitných materiálov RAU-FIPRO X bez oceľovej výstuže otvárajú novú éru v možnostiach, ako zvýšiť štandard bývania.

Vlastnosti

6
KOMÔR
86 mm
HLBOKÝ RÁM
86 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
3
TESNENIA
od 0,72 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody plastových okien Geneo

01

Dokonale izolujú

Termoizolačné vlastnosti o akých sa vám ani nesnívalo. Spoznajte, čo to znamená skutočné teplo domova. Navyše bez nepríjemného hluku zvonka.
02

Šetria náklady

Profil Geneo vysoko prevyšuje aktuálne požiadavky na energetické štandardy. Ušetrite náklady na energie vďaka inovatívnym materiálom.
03

Ponúkajú väčšie rozmery

Vďaka absencii oceľovej výstuže sa otvárajú nové obzory aj v rozmeroch plastových okien alebo presklených výplní. Doprajte si krajší výhľad na svet.
04

Zaručujú stabilitu

Nie, skutočne žiadna oceľ. Vnútro plastového okna Rehau Geneo sa skladá z vláknového kompozitu RAU-FIPRO X, zaručujúceho maximálnu stabilitu.
05

Dbajú o bezpečnosť

Vysokú úroveň zabezpečenia proti vlámaniu poskytuje hneď niekoľko bezpečnostných uzatváracích bodov. Aby chránili, čo je pre vás vzácne.
06

Sú dizajnové

Netradičný tvar plastových okien je realitou. Trojuholníkové a oblúkové okná či okenné prvky s lomeným oblúkom môžu zdobiť aj váš dom.
07

Ľahko sa otvárajú

Optimalizovaný koncept tesnenia zabezpečuje, že otváranie a zatváranie plastových okien z kompozitných materiálov ide ako po masle.
08

Jednoducho sa čistia

Dokonale hladký povrch profilového systému zaručuje, že vám údržba a starostlivosť o plastové okná Geneo neuberie z vášho vzácneho času ani o minútu naviac.
09

Prihliadajú na ekológiu

Výsledkom výroby plastových okien Geneo z kompozitných materiálov je šetrenie prírodných zdrojov a znižovanie emisií CO2.

Pre koho sú určené kompozitné okná Geneo?

Pre každého, kto kladie dôraz na funkčné a moderné bývanie. Svojimi vlastnosťami a inovatívnou konštrukciou z kompozitných materiálov spĺňajú plastové okná Geneo najnáročnejšie požiadavky pre novostavby, nízkoenergetické i pasívne domy. Rehau Geneo je správnou voľbou aj v prípade, ak chcete z rekonštrukcie staršieho bývania vyťažiť maximum.

Je to váš prípad? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Parametre kompozitného okna Rehau Geneo

Najvyššia kvalita plastových okien

Profil plastového okna Geneo pozostáva z materiálu RAU-FIPRO X . Inovatívne kompozitné vlákna poskytujú oknám tú najväčšiu stabilitu, akú sa doteraz podarilo u plastových okien dosiahnuť. Staticky vypracovaná profilová konštrukcia, pri ktorej nie je použitá žiadna oceľová výstuž, je míľnikom vo výrobe plastových okien.

Firma REHAU tak okrem letectva a známej Formule 1 posúva kompozitné materiály bližšie k predmetom každodenného používania. Stabilita plnoarmovanej profilovej konštrukcie a vyššia torzná tuhosť je zabezpečená vďaka rámovo orientovanej konštrukcii namiesto spevňujúcich pásov.

Konečne okná podľa vašich predstáv

Spôsob, akým je okno Geneo skonštruované, prináša navyše nové možnosti vo veľkostiach ale i tvaroch plastových okien. Až 90 % bežných riešení je realizovaných bez použitia oceľovej výstuže. V prípade jej použitia je možné dosiahnuť doteraz nepredstaviteľné rozmery (napr. balkónové dvere s výškou až 260 cm a šírkou 130 cm).

Vaše nové okno navyše nemusí byť iba štvorhranné. Kompozitné okná Geneo bez oceľovej výstuže s ľahkosťou splnia vaše sny o trojuholníkových oknách alebo okenných prvkoch s lomeným oblúkom.

Vysoká bezpečnosť a zároveň ľahká manipulácia

Vďaka novovyvinutým tvarom profilov a koncepcii tesnení sa tlak potrebný na vyvinutie zatvárania okna zmenšil. Manipulácia s oknom je tak o poznanie jednoduchšia. To však neznamená, že kompozitné okno znižuje bezpečnostnosť vašej nehnuteľnosti. Práve naopak.

Štandardom je trieda odolnosti proti vlámaniu RC2, bez problémov je však možné dosiahnuť i triedu EC3. Zvukovoizolačné vlastnosti profilu Rehau Geneo navyše zabezpečuje trieda zvukovej izolácie TZI 4: Rw = 42 dB je možné dosiahnuť so sklom s Rw = 40 dB a TZI 5: Rw = 47 dB so sklom s Rw = 50 dB.

Nadštandardné energetické parametre

Plastovými oknami, ktoré prekračujú požiadavky na energetické parametre, môžete svoje bývanie vybaviť už dnes. Okrem toho, že dosiahnete pozoruhodné tepelnoizolačné vlastnosti, s energeticky efektívnymi oknami Rehau Geneo aktívne šetríte aj životné prostredie.

Súčiniteľ prechodu tepla Uf štandardného rámu je 1,0 W/m2K, pri použití termomodulov je možné dosiahnuť Uf od 0,85 až do 0,91 W/m2K a pri použití skla Ug = 0,5 W/m2K dosahuje okno až Uw = 0,72 až 0,73 W/m2K, čo bez problémov spĺňa kritérium pre použitie v pasívnych domoch.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Cenová ponuka

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty