Plastové oknáGeneo Passiv

Plastové okno Geneo Passiv – najlepšie riešenie pre vašu pasívnu stavbu

Okná Rehau Geneo Passiv z kompozitných materiálov RAU-FIPRO X spoľahlivo zvládnu aj tie najprísnejšie kritéria pre tepelnú izoláciu a parametre certifikácie pasívnej stavby.

Nehľadajte kompromisy. Stabilné plastové okná bez oceľovej výstuže minimalizujú tepelné úniky z vášho nového domova a doprajú vám a vašej rodine pocit bezpečia a pokoja bez nepríjemného ruchu zvonka.

Vlastnosti

6
KOMÔR
86 mm
HLBOKÝ RÁM
86 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
3
TESNENIA
od 0,69 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
výplň komôr materiálom
Neopor 031
FARBY
PODĽA VÝBERU

Výhody plastových okien Geneo Passiv

Poskytujú maximálnu izoláciu
01

Poskytujú maximálnu izoláciu

Vďaka integrovaným termomodulom, zlepšujúcim tepelnoizolačné vlastnosti, si môžete užívať útulnú a príjemnú atmosféru domova už od prvého dňa.
Ušetria výdavky na vykurovanie
02

Ušetria výdavky na vykurovanie

Profil Geneo Passiv z kompozitných materiálov prekračuje energetické štandardy. Optimalizujte náklady na bývanie vďaka pasívnym plastovým oknám.
Sú inovatívne
03

Sú inovatívne

Objavte nové možnosti rozmerov s plastovými oknami bez oceľovej výstuže s bezproblémovou manipuláciou.
Sú variabilné
04

Sú variabilné

S kompozitnými oknami Geneo Passiv sa nemusíte viac prispôsobovať. Vyberte si dizajn či skombinujte farbu vonkajšej a vnútornej strany podľa svojich predstáv.
Sú bezpečnostné
05

Sú bezpečnostné

Ochrániť svoj domov je znovu o čosi jednoduchšie. Spoľahnite sa na vstavané bezpečnostné uzatváracie body priamo v konštrukcii plastového okna Geneo Passiv.
Sú ľahko udržiavateľné
06

Sú ľahko udržiavateľné

Hladký povrch okien z kompozitných materiálov zabezpečuje jednoduchšiu starostlivosť dokonca aj po rokoch používania.
Sú odolné
07

Sú odolné

Konštrukcia okna Rehau Geneo Passiv je zhotovená z vlákien kompozitu RAU-FIPRO X, vďaka čomu bez problémov odolávajú vplyvom okolia.
Zohľadňujú životné prostredie
08

Zohľadňujú životné prostredie

Pri výrobe plastových okien Geneo Passiv sú procesy nastavené s ohľadom na ochranu životného prostredia a prírodných zdrojov.
Pre koho sú určené kompozitné okná Geneo Passiv?

Pre koho sú určené kompozitné okná Geneo Passiv?

Plastové okná Rehau Geneo Passiv sú ideálnym riešením pre splnenie parametrov kladených na nízkoenergetické a pasívne domy. Sú skvelou investíciou do novostavby alebo developerského projektu s najnáročnejšími požiadavkami na bývanie a znižovanie nákladov na vykurovanie.

Zaujal vás kompozitný materiál v spojení s nadštandardnou izoláciou? Radi vám okná Geneo Passiv pre váš projekt nezáväzne naceníme.

Parametre kompozitného okna Rehau Geneo Passiv

Plastové okná, ktoré sú o krok ďalej

Plastové okná, ktoré sú o krok ďalej

Konštrukcia plastového okna Geneo Passiv je vyhotovená z materiálu RAU-FIPRO X . Jedinečný kompozitný materiál dodáva oknám nadpriemernú stabilitu v porovnaní s klasickými plastovými oknami. V profilovej konštrukcii nie je vďaka stabilným materiálom použitá žiadna oceľová výstuž, bez ktorej sa obyčajné plastové okná nezaobídu.

Vďaka patentu firmy REHAU tak prichádza možnosť využívať jedinečné vlastnosti kompozitných materiálov aj v stavebných prvkoch, akými sú práve okná. Tri kompletné obvodové tesniace roviny so špeciálnym dvojkomorovým stredovým tesnením a vysoko elastický tesniaci materiál sú zárukou pre odolnosť proti zaťaženiu a dlhú životnosť plastových okien.

Vyberte si okná podľa svojich predstáv

Vyberte si okná podľa svojich predstáv

Spôsob, akým je okno Geneo Passiv vystavané, prináša navyše nové možnosti vo veľkostiach a dizajne plastových okien. Takmer 90 % okien z tejto rady je realizovaných úplne bez potreby oceľovej výstuže (okná s výškou do 2 300 mm alebo so šírkou 1 400 mm).

K dispozícii je navyše bohatá ponuka dekorov a farieb, ktoré je možné kombinovať (odlišná vnútorná a vonkajšia časť rámu okna). Tých najnáročnejších osloví možnosť použitia efektných hliníkových klipov. Tie dodajú plastovým oknám Geneo Passiv osobitý charakter a začlenia ich k atraktívnej časti dizajnu vášho domu.

Stavte na bezpečné a zároveň ľahko ovládajúce sa plastové okná

Stavte na bezpečné a zároveň ľahko ovládajúce sa plastové okná

Kombinácia profilov s inovatívnym tvarom a koncepcia tesnení spôsobili, že sa tlak potrebný zatváranie okna zmenšil. Manipulovať s oknom Rehau Geneo Passiv je mimoriadne jednoduché a bezproblémové. I napriek tomu však nie je znížená bezpečnosť vášho bývania.

Kompozitné okná patria do triedy odolnosti proti vlámaniu WK2, s možnosťou dosiahnuť aj vyššiu triedu WK3. Zvukovoizolačné vlastnosti okien sa pohybujú v rozmedzí od d 34,1 do 47 dB a dôvodom, prečo tieto okná patria k najlepším vo svojej kategórii, je pozoruhodná vodotesnosť v triede E900.

Nevídané energetické parametre pre podmienky pasívnych stavieb

Nevídané energetické parametre pre podmienky pasívnych stavieb

Vďaka inovatívnym kompozitným materiálom a konštrukcii profilu okien Rehau Geneo Passiv je na trhu dostupné riešenie, ktoré bez problémov spĺňa prísne nároky na nízkoenergetické a pasívne stavby. Navyše, zníženie zdrojov na vykurovanie a samotná výroba plastových okien, prispievajú k zelenšej budúcnosti nášho okolia.

Vďaka doplňujúcej výplni komôr izolačným materiálom Neopor 031 je súčiniteľ prechodu tepla Uf od 0,69 do 0,76 W. Profily série GeneoPassiv sú tak certifikované v inštitúte Passiv-Haus a sú označné ako ideálne pre konštrukcie pasívnych budov.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné plastové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo