Hliníkové zdvižno-posuvné dvereSchüco ASE 80 HI

Splňte si sny s bezbariérovými a estetickými zdvižno-posuvnými dverami Schüco ASE 80.HI

Zdvižno-posuvné hliníkové okná Schüco ASE 80.HI prinášajú maximum presklenej plochy pre ešte väčší kontakt s okolím vašej nehnuteľnosti. Komfortné ovládanie, dokonale úzke a presné línie v stabilnom prevedení hliníka splnia tie najnáročnejšie podmienky na dvere, ktoré skutočne zväčšujú vaše obzory.

Aj napriek okenným výplniam a zdvižno-posuvnému systému ponúkajú Schüco ASE 80.HI nadštandardne vysokú mieru bezpečnosti, odolnosti a termoizolačné parametre spĺňajúce aj náročné pasívne štandardy.

Vlastnosti

5
KOMOROVÝ RÁM
3
KOMOROVÉ KRÍDLO
180 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 0,99-1,4 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody zdvižno-posuvných hliníkových dverí Schüco ASE 80.HI

Efektívne izolujú
01

Efektívne izolujú

Päťkomorový systém s kompozitným tesnením bez problémov udrží teplo vášho rodinného krbu v interiéri, za vnútornou stranou dverí.
Sú bezbariérové
02

Sú bezbariérové

Integrovaný prah „Design Line“ prináša možnosť realizovať bezbariérové prepojenie interiéru a exteriéru bez obmedzení a rušivých prechodov.
Jednoducho sa otvárajú i zatvárajú
03

Jednoducho sa otvárajú i zatvárajú

Ergonomická klučka, technológie SmartStop a SmartClose a symetrické riešenie drážky kovania zabezpečujú bezproblémovú manipuláciu a ovládanie.
Spoľahlivo chránia vašu nehnuteľnosť
04

Spoľahlivo chránia vašu nehnuteľnosť

Vlastnosti hliníka a samotná konštrukcia zdvižno-posuvných hliníkových dverí Schüco ASE 80.HI spĺňajú zvýšené nároky na bezpečnosť dverí na maximum.
Spĺňajú nároky na nadčasový dizajn
05

Spĺňajú nároky na nadčasový dizajn

Zdvižno-posuvné dvere Schüco ASE 80.HI s úzkou pohľadovou šírkou rámu krídiel a bohatou paletou dekorov či farieb premenia vaše architektonické sny o na realitu.
Prinášajú inovácie a komfort
06

Prinášajú inovácie a komfort

Prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018 potvrdilo estetickosť a bezbariérové riešenie systému zdvižno-posuvných dverí značky Schüco.
Pre koho sú určené zdvižno-posuvné hliníkové dvere Schüco ASE 80.HI?

Pre koho sú určené zdvižno-posuvné hliníkové dvere Schüco ASE 80.HI?

Zdvižno-posuvné hliníkové dvere Schüco ASE 80.HI esteticky a bezbariérovo prepoja interiér vášho domova s okolím a umožnia vám precítiť harmóniu, ktorú s klasickými oknami či dverami nedosiahnete. Úzke línie, stabilná konštrukcia a nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti zdvižno-posuvných dverí Schüco dodajú vyšší komfort a osobitý ráz pasívnym i nízkoenergetickým stavbám.

Zaujíma vás, v akej cenovej relácii sa takéto dvere pohybujú? Radi vám ich naceníme.

Parametre zdvižno-posuvných hliníkových dverí Schüco ASE 80.HI

Dokonalý dizajn zdvižno-posuvného systému hliníkových dverí

Dokonalý dizajn zdvižno-posuvného systému hliníkových dverí

Už na prvý pohľad prinášajú zdvižno-posuvné hliníkové dvere Schüco ASE 80.HI možnosti, ako vniesť do architektúry bývania a najmä rutiny každodenného života nový rozmer. Schüco tak umožňuje realizáciu veľkých okenných plôch s výškou až 3,5 metra a hmotnosťou do 250 kg.

Dokonale úzke línie dverí navyše dopĺňa skrytá drážka pre kovanie, vďaka ktorej nie sú viditeľné komponenty a dokonca ani izolačná pena. Čistý a nerušivý dizajn možno dosiahnuť pri plne otvorenom krídle zdvižno-posuvných dverí, kedy sú blokovacie čapy integrované v krídle a komponenty kovania zakryté krytkou.

Termoizolácia, ktorá ochráni teplo vášho domova

Termoizolácia, ktorá ochráni teplo vášho domova

Zdvižno-posuvné hliníkové dvere Schüco ASE 80.HI prichádzajú s HIGH-TECH päťkomorový systém s kompozitným a viackomorovým EPDM tesnením, ktoré výrazne zvyšuje tepelnú izoláciu celého systému dverí. K splneniu vysokých nárokov na energetickú hospodárnosť celej stavby sú dvere doplnené systémom s dvoma dorazovými tesneniami s prídavnými plastovými dutými komorami.

Aj vďaka tejto jedinečnej konštrukčnej stavbe zdvižno-posuvných dverí z hliníka je možné dosiahnuť priam jedinečné parametre, ako napríklad tepelná izolácia Uw = 1,4 – 0,99 W/(m2.K), zvuková izolácia do 42 dB, prievzdušnosť triedy 4, vodotesnosť triedy E900 a odolnosť proti zaťaženiu vetrom triedy C5/B5.

Keď sa snúbi jednoduchá manipulácia a bezpečnosť v jedno

Keď sa snúbi jednoduchá manipulácia a bezpečnosť v jedno

Komfortné ovládanie zdvižno-posuvných dverí Schüco ASE 80.HI je zabezpečené aj vďaka inovatívnym technológiám Schüco SmartStop a Schüco SmartClose, ktoré zabrzdia a zabezpečia uzatvorením celý systém dverí presne v tej pravej chvíli. Akékoľvek pochybnosti o bezpečnosti zdvižno-posuvného systému búra fakt, že Schüco ASE 80.HI boli zaradené do triedy odolnosti RC2, a to pri ovládaní jednou rukou.

Poslednou bodkou, ktorá dopĺňa nenáročnú manipuláciu dverí, je ergonomicky predĺžená kľučka. Vďaka nej je ľahkosť ovládania veľkých presklených dverí či výplní samozrejmá aj pre deti či staršie osoby v domácnosti. Práve tie uvítajú aj tichý chod krídel a taktiež zvýšený dôraz na ochranu proti vlámaniu dosiahnutú pomocou stabilného kovania a konštrukcii zdvižno-posuvného systému Schüco.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné zdvižno-posuvné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo