Hliníkové oknáSchüco AWS 90.SI+

Využite maximum úspory a unikátnych vlastností hliníka s Schüco AWS 90.SI+

Prémiové hliníkové okná Schüco AWS 90 SI+ sú riešenie, ktoré splní predstavy aj tých najnáročnejších. Robustné prevedeni nadštandardne veľkých rozmerov, moderný dizajn a navyše termoizolácia, ktorá výrazne zníži náklady na bývanie, je konečne dosiahnuteľná kombinácia aj v prípade hliníkových okien.

Schüco s oknom z hliníka s 90 milimetrovou šírkou profilu, efektívnym prerušením tepelných mostov a dômysleným tesnením, dokáže dokonale naplniť sny o dizajne architektov, a zároveň potešiť pragmatických staviteľov. Patríte medzi nich?

Vlastnosti

3
KOMORY
90 mm
HLBOKÝ RÁM
100 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2 TESNENIA
+ 1 KOMPOZITNÉ VIACKOMOROVÉ
od 0,75 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkového okna Schüco AWS 90 SI+

Prinášajú to pravé teplo domova
01

Prinášajú to pravé teplo domova

Inovatívne tesnenie a izolačná zóna s penou sú dôvod, vďaka ktorému spoznáte hrejivý pocit tepla s minimálnymi nákladmi.
Zvyšujú životnosť vašej stavby
02

Zvyšujú životnosť vašej stavby

Vďaka tomu, že hliníkové okná svojimi vlastnosťami prevyšujú životnosť plastových, prispievajú k dlhodobo udržateľnej kvalite vášho bývania.
Prinášajú nový pohľad
03

Prinášajú nový pohľad

Pevná konštrukcia hliníkových okien Schüco AWS 90 SI+ prichádza s možnosťou, ako preskliť pomocou okien plochy s veľkosťou, o ktorej ste ani nesnívali.
Odolávajú a poskytujú ochranu
04

Odolávajú a poskytujú ochranu

Stabilný profil okna Schüco AWS 90 SI+ z hliníkového materiálu odolá zvýšeným nárokom na podmienky exteriéru, a zároveň chráni interiér vášho bytu či domu.
Sú dizajnovo variabilné
05

Sú dizajnovo variabilné

Vďaka minimálnym rozmerom okenného rámu a širokej palete dekorov splnia hliníkové okná všetky predstavy o nadčasových moderných nehnuteľnostiach.
Ukrývajú dômyselné detaily
06

Ukrývajú dômyselné detaily

Celoobvodové kovanie, s nenápadne ukrytou prevodovkou vo vnútri konštrukcie okna Schüco ADS 90 SI+, odstraňuje rušivú prítomnosť klasických pántov.
Sú nenáročné
07

Sú nenáročné

Hliníkové okná značky Schüco nevyžadujú takmer žiadne nároky na zvýšenú starostlivosť a navyše sa nimi i napriek atraktívnej robustnosti ľahko manipuluje.
Pre koho sú určené hliníkové okná Schüco AWS 90 SI+?

Pre koho sú určené hliníkové okná Schüco AWS 90 SI+?

Svojimi tepelnoizolačnými vlastnosťami sú hliníkové okná Schüco AWS 90 SI+ vhodné nielen pre nízkoenergetické stavby a renovácie s cieľom znížiť nároky na energetickú hospodárnosť domu či bytu, ale spĺňajú aj prísne štandardy na okná vhodné do pasívnych stavieb.

Učarovala vám predstava o hliníkových oknách so skvelými parametrami natoľko, že vás zaujíma konkrétna suma za okná? Radi vám ju vypočítame.

Parametre hliníkového okna Schüco AWS 90 SI+

Zvýšte štandard svojho bývania hliníkovými oknami

Zvýšte štandard svojho bývania hliníkovými oknami

Hliníkové okná Schüco AWS 90 SI+ v prémiovej kvalite budú vaše bývanie skvalitňovať niekoľkonásobne dlhšie, ako konkurenčné plastové riešenie. Vysoká miera odolnosti v triede RC2 a parametre zabezpečujúce zaradenie do prievzdušnosti v triede 4, vodotesnosti v triede 9A a odolnosti proti zaťaženiu vetrom v triede C5/B5 prinášajú prelom v ponuke hliníkových okien.

Technológia AWS 90 SI+ SI+GH-TECH predstavuje vysokú stabilitu a odolnosť hliníkových okien značky Schüco, ktorá sa premietne do zvýšeného bezpečia a ochrany vášho domovu nielen pred poveternostnými vplyvmi, ale i neželaným narušením objektu.

Nadštandardné vlastnosti udržia teplo vášho domova dlhšie

Nadštandardné vlastnosti udržia teplo vášho domova dlhšie

Hliníkové okná Schüco ADS 90 SI+ prichádzajú so súčiniteľom prechodu tepla v rozmedzí od 0,75 do 1,3 W/(m2.K). Tieto prevratné hodnoty u okien vyrobených z hliníka sú dôvodom, prečo je reálne skombinovať stabilitu, dizajn a funkčnosť v jeden produkt.

Izolačného trojsklo CLIMATOP Ultra N či rozšírená izolačná zóna s penovou výplňou posúvajú možnosti využitia Schüco ADS 90 SI+ aj na účely výplne otvorov do vysoko tepelne izolačných presklených fasád. Trojkomorový systém hliníkového okna s hĺbkou 90 milimetrov, s koextrudovaným stredovým tesnením, je skvelým doplnkom pre zvýšenie tepelnoizolačných vlastností okna.

Dizajn, ktorý je nadčasový pre niekoľko generácií

Dizajn, ktorý je nadčasový pre niekoľko generácií

Dostatok svetla a tepla sú práve tie ukazovatele, ktoré robia z bývania domov. Úzke pohľadové šírky okenného profilu vytvárajú dojem nadčasového okna a vďaka skrytému mechanickému kovaniu Schüco AvanTec prispievajú k zvýšeným termoizolačným parametrom a lepšej ochrane vášho domu či bytu.

Hliníkové okná Schüco ADS 90 SI+ tak spĺňajú nielen najvyššie architektonické požiadavky na moderný dizajn a možnosti stvárnenia pri len 90 mm stavebnej hĺbke. S výberom toho správneho farebného odtieňa či dekoru ich skvele zladíte s ponukou hliníkových dverí Schüco s rovnako zaujímavými parametrami a termoizolačnými vlastnosťami.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo