Hliníkové oknáSchüco AWS 75 SI

Vychutnajte si spojenie veľkoleposti, úspory a kvality s Schüco AWS 75 SI

Hliníkové okná Schüco AWS 75 SI prinášajú riešenie pre tých, ktorí poznajú výhody a odolnosť hliníkových okien, a zároveň nedbajú len o dizajnové riešenie, ale aj o výhodné energetické náklady na bývanie. Spojiť všetko v jedno sa podarilo v hliníkovom okne Schüco AWS 75 SI.

Nehľadajte kompromisy. Kvalitné hliníkové okná vás už o niekoľko rokov presvedčia, že majú svoje miesto vo vašej domácnosti oprávnene.

Vlastnosti

3
KOMORY
75 mm
HLBOKÝ RÁM
85 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2 TESNENIA
+ 1 KOMPOZITNÉ VIACKOMOROVÉ
od 0,85 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkového okna Schüco AWS 75 SI

Prežijú život spolu s vami
01

Prežijú život spolu s vami

Na rozdiel od menej odolnejších plastových okien sú tie z hliníka odolnejšie natoľko, že sa nepredpokladá ich výmena v rámci jednej generácie obyvateľov domácnosti.
Nekompromisne šetria energiu
02

Nekompromisne šetria energiu

Hliníkové okná dosahujú vysokú hodnotu tepelnej izolácie, ktorá bola doteraz možná len pri plastových alebo drevených oknách.
Prinášajú veľkorysú plochu zasklenia
03

Prinášajú veľkorysú plochu zasklenia

S Schüco AWS 75 SI si môžete dopriať viac denného svetla a dokonalé výhľady na okolitú scenériu svojho domu, bytu, chalupy alebo administratívnej budovy.
Odolávajú času, počasiu aj vlámaniu
04

Odolávajú času, počasiu aj vlámaniu

Vďaka vynikajúcim hodnotám hliníkového okna Schüco AWS 75 SI vás ochráni pred vplyvmi prostredia a taktiež prípadného násilného vlámania do nehnuteľnosti.
Sú dizajnovo prispôsobiteľné
05

Sú dizajnovo prispôsobiteľné

Úzke pohľadové šírky, rôznorodé možnosti stvárnenia aj pri veľkoformátových rozmeroch a široká paleta dekorov prinášajú nekonečné možnosti prevedenia.
Sú nadčasové
06

Sú nadčasové

Celoobvodové kovanie je v prípade Schüco AWS 75 SI skryté. Pánty a prevodovka sú zabudované do vnútra konštrukcie do priestoru medzi rámom a krídlom.
Nevyžadujú zvýšenú starostlivosť
07

Nevyžadujú zvýšenú starostlivosť

Každá chvíľa, ktorú môžete stráviť s rodinou alebo aktivitou, ktorá vás napĺňa, má zmysel. Nároky na starostlivosť o hliníkové okná Schüco vás o ne určite nepripravia.
Pre koho sú určené hliníkové okná Schüco AWS 75 SI?

Pre koho sú určené hliníkové okná Schüco AWS 75 SI?

Hliníkové okná rady Schüco AWS 75 SI sú zosobnením ideálneho riešenia pre novostavbu nízkoenergetických budov, ale i renovácie s požiadavkami na energeticky výhodnejšie bývanie. Ak vám dizajn vášho bývania a náklady na jeho vykurovanie nie je ľahostajný, našli ste presne to, čo ste hľadali.

Je cena poslednou informáciou, ktorá vám chýba pri rozhodovaní sa? Kontaktujte nás, radi vám ju vyrátame presne podľa vášho projektu.

Parametre hliníkového okna Schüco AWS 75 SI

Hliníkové okná, ktoré splnia najvyššie nároky

Hliníkové okná, ktoré splnia najvyššie nároky

Konštrukčné vlastnosti hliníkového profilu Schüco AWS 75 SI skutočne predurčujú tieto okná na dlhodobú životnosť bez potreby ďalšej investície do okien. Vysokoodolná a stabilná konštrukcia zaraďuje hliníkové okna so 75 mm hĺbkou profilu do prievzdušnosti v triede 4, vodotesnosti v triede 9A a odolnosti proti zaťaženiu vetrom v triede C5/B5.

Vďaka zvýšenej normovanej bezpečnosti sa okná zaraďujú do triedy RC 2, čo v preklade znamená nadštandardnú ochranu vášho domova aj pomocou takých stavebných prvkov, akými sú práve hliníkové okná.

Šetrite energiu a náklady na teplo deň čo deň

Šetrite energiu a náklady na teplo deň čo deň

Mesiac za mesiacom a rok za rokom. Okná Schüco AWS 75 SI z hliníka prichádzajú s parametrom súčiniteľa prechodu tepla v rozmedzí od 0,85 - 1,5 W/(m2.K). Tieto hodnoty poľahky napĺňajú prísne energetické podmienky pri aktuálne nastavených trendoch v stavebníctve. Novodobý princíp tepelnej izolácie v zasklievacej drážke a izolačné trojsklo CLIMATOP Ultra N len zvyšujú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti okna.

Profil hliníkového okna, s trojkomorovým systémom so stavebnou hĺbkou 75 milimetrov, je doplnený o tepelnoizolačné stredové tesnenie s efektívnym penovým jadrom. Ak sa k tomu pridá inovatívny princíp modernej tepelnej izolácie v styku skla s rámom, výsledok v podobe Schüco AWS 75 SI jednoznačne usporí náklady spojené s vykurovaním vašej domácnosti.

Robustný dizajn, dostatok svetla a ľahká manipulácia už nie sú iba snom

Robustný dizajn, dostatok svetla a ľahká manipulácia už nie sú iba snom

Vneste do svojho bývania dostatok svetla a tepla pomocou úzkych pohľadových šírok okenného profilu Schüco AWS 75 SI. Bonusom naviac je príjemná atmosféra, ktorú vytvára dizajn okna v spojení s inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec. To navyše zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti a prispieva k výraznejšej ochrane nehnuteľnosti.

Vyberte si z palety farebných prevedení, ako sú napríklad klasická sivá, biela, imitácie drevených dekorov a mnoho iných možností, z ktorých zaručene nájdete riešenie, ako povýšiť dizajn svojeho bývania na maximum. Poslednou bodkou na záver je zladenie s programom hliníkových dverí Schüco.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo