Hliníkové oknáSchüco AWS 70 HI

Vsaďte na dostupné hliníkové okná Schüco AWS 70 HI

Hliníkové okná sú skvelou voľbou v prípade, ak chcete do interiéru vniesť maximum svetla. Ak snívate o dome s veľkými oknami, sú práve hliníkové okná Schüco AWS 70 HI možnosťou, ako si svoje sny splniť a zároveň dosiahnuť optimálne tepelnoizolačné vlastnosti.

Ak hľadáte odolné okná, na ktoré sa môžete bez problémov spoľahnúť desiatky rokov, je renomovaná značka Schüco s oknom so 70 milimetrovou hĺbkou rámu riešenie, ktoré nenabúra váš rozpočet.

Vlastnosti

3
KOMORY
70 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2 TESNENIA
+ 1 KOMPOZITNÉ VIACKOMOROVÉ
od 1,1 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkového okna Schüco AWS 70 HI

Udržujú váš domov v teple
01

Udržujú váš domov v teple

Optimálne hodnoty termoizolačných vlastností zabezpečia, že vo vašej novostavbe či zrekonštruovanej nehnuteľnosti pocítite to pravé teplo domova.
Majú dlhú životnosť
02

Majú dlhú životnosť

Hliníkové okná sa vyznačujú dlhšou životnosťou, vďaka ktorej nemusíte otázku výmeny okien riešiť už o niekoľko desiatok rokov.
Otvárajú možnosti a priestor
03

Otvárajú možnosti a priestor

Vďaka pevnosti hliníkových okien Schüco AWS 70 HI môžete ich väčšími rozmermi svojmu bývaniu dopriať omnoho viac svetla, než v prípade plastových okien.
Sú odolné a bezpečné
04

Sú odolné a bezpečné

Pevný hliníkový materiál odoláva poveternostným podmienkam, zubu času i prípadnému vlámaniu tak, aby bez problémov ochránil to, čo je pre vás najcennejšie.
Uspokoja vysoké dizajnové nároky
05

Uspokoja vysoké dizajnové nároky

S hliníkovými oknami Schüco AWS 70 HI minimalizujete rozmery okenného rámu a navyše si môžete vybrať z množstva dekorov a farieb, ktoré naplnia vaše predstavy.
Sú nadčasové
06

Sú nadčasové

Hliníkové okná Schüco AWS 70 HI kladú vysoké nároky na detaily a minimalistické línie vďaka skrytému kovaniu, ktoré navyše odbúra prítomnosť klasických pántov.
Ľahko sa udržiavajú
07

Ľahko sa udržiavajú

Starostlivosť a údržba o hliníkové okná si nevyžaduje zvýšené nároky na váš čas. Ten môžete pokojne tráviť príjemnejšími aktivitami, než je umývanie okien.
Pre koho sú určené hliníkové okná Schüco AWS 70 HI?

Pre koho sú určené hliníkové okná Schüco AWS 70 HI?

Či už riešite novostavbu alebo plánujete rekonštruovať svoju nehnuteľnosť, hliníkové okná Schüco AWS 70 HI sú najdostupnejším riešením, ktoré splní nároky na dlhú životnosť, odolnosť a variabilný dizajn okien vo vašom projekte.

Máte presnú predstavu o tom, ako by malo vaše bývanie vyzerať, no chýba vám informácia o cene hliníkových okien? Radi vám ju doplníme.

Parametre hliníkového okna Schüco AWS 70 HI

Zvýšte štandard svojho bývania hliníkovými oknami

Zvýšte štandard svojho bývania hliníkovými oknami

Vďaka vlastnostiam hliníka, z ktorého sú okná Schüco AWS 70 HI vytvorené, sú tieto okná voľbou na celý život. Vysoká odolnosť zabezpečuje, že sú zaradené do prievzdušnosti v triede 4, vodotesnosti v triede 9A a odolnosti proti zaťaženiu vetrom v triede C5.

Technológia AWS 70 HI HIGH-TECH predstavuje vysokú stabilitu a odolnosť hliníkových okien značky Schüco, ktorá sa premietne do zvýšeného bezpečia a ochrany vášho domovu nielen pred poveternostnými vplyvmi, ale i neželaným narušením objektu.

Udržte si teplo domova vďaka hliníkovým oknám

Udržte si teplo domova vďaka hliníkovým oknám

Hliníkové okná Schüco AWS 70 HI sa vyznačujú súčiniteľom prechodu tepla v rozmedzí od 1,1 do 1,5 W/(m2.K), vďaka čomu bez problémov spĺňajú štandardy na energeticky úsporné bývanie a zníženie nákladov na vykurovanie domácnosti. Pridaním izolačného trojskla CLIMATOP Ultra N 4-16-4-16-4 Ug = 0,6 W/(m2.K) zvýšia okná termoizolačné hodnoty bytu alebo domu na optimálne štandardy aktuálnych nárokov na výdavky spojené s vykurovaním.

Trojkomorový systém hliníkového okna s hĺbkou 70 milimetrov, s kompozitným a viackomorovým EPDM tesnením čiernej farby spolu s hlavnými komorami vyplnenými efektívnou izolačnou penou sú bodkou, ktorá efektívne dopĺňa tepelnoizolačné vlastnosti okna.

Moderný dizajn a variabilita, ktorá vám otvára nové možnosti

Moderný dizajn a variabilita, ktorá vám otvára nové možnosti

Zaplavte svoj domov teplom, a najmä dostatkom svetlá, vďaka úzkym pohľadovým šírkam okenného profilu. Príjemnú atmosféru dotvára nadčasový dizajn okna v spojení s inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec, ktoré prispieva k lepším tepelnoizolačným vlastnostiam a taktiež bezpečnosti nehnuteľnosti.

Na výber máte napokon z množstva možností, ako zladiť hliníkové okná so svojimi predstavami o bývaní. Obľúbené farebné prevedenia v klasickej sivej, bielej, imitácia dreva a mnoho iných farieb ponúkajú širokú škálu riešení, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší. Navyše ich bez problémov môžete zladiť s programom hliníkových dverí Schüco.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo