Plastové posuvné okná a dvereSYNEGO SLIDE

Zažite novú ľahkosť so SYNEGO SLIDE, ktorý kombinuje výhody HS portálu s prednosťami PSK systému

Konečne sú tu posuvné okná a dvere, ktoré je možné otvárať a zatvárať len s malým úsilím a jednoduchými pohybmi rúk. Spoľahnite sa na SYNEGO SLIDE a užite si nové posuvné pohodlie.

Tento variant okien a dverí umožňuje maximálnu flexibilitu pri navrhovaní obytného priestoru.

Objavte moderné architektonické možnosti a inovatívne koncepty vnútorných priestorov. Posuvné okná a dvere z profilového systému SYNEGO SLIDE vás milo prekvapia.

Vlastnosti

od 0,76 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
6
KOMÔR
80 mm
SAVEBNÁ HĹBKA
3
TESNENIA
FARBY
podľa výberu

Výhody plastových posuvných okien a dverí SYNEGO SLIDE

Ľahko sa otvárajú
01

Ľahko sa otvárajú

Inovatívny uzatvárací mechanizmus sa vám bude páčiť – ľahké uzatváranie bez veľkého úsilia, a to aj pri veľkých prvkoch.
Dokonale izolujú
02

Dokonale izolujú

Posuvné okná a dvere SYNEGO SLIDE disponujú vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, hodnota tepelnej izolácie Uf dosahuje až 1,3 W/(m²K).
Šetria náklady
03

Šetria náklady

V porovnaní s klasickými plastovými dverami je energetická náročnosť na nehnuteľnosti so sklopno-posuvnými dverami SYNEGO SLIDE výrazne nižšia.
Ponúkajú väčšie rozmery
04

Ponúkajú väčšie rozmery

SYNEGO SLIDE si môže dovoliť výrazne väčšie rozmery prvkov ako PSK. Na šírku môže krídlo mať 2 metre a na výšku 2,5 metra, s maximálnou hmotnosťou 200 kg.
Dbajú o bezpečnosť
05

Dbajú o bezpečnosť

Plastové sklopno-posuvné dvere Synego sú nadmieru stabilné a bez problémov odolávajú vplyvom počasia alebo neželanému mechanickému poškodeniu.
Prihliadajú na ekológiu
06

Prihliadajú na ekológiu

Aktívne aplikovanie trvalej udržateľnosti - závody na výrobu okien REHAU sú certifikované nezávislou pečaťou kvality VinylPlus za trvalo udržateľnú výrobu okien.
Pre koho sú určené POSUVNÉ OKNÁ A DVERE SYNEGO SLIDE

Pre koho sú určené POSUVNÉ OKNÁ A DVERE SYNEGO SLIDE

Pre zákazníkov, ktorí tužia po HS portáli, ale ich finančný rozpočet je nižší. Ako to funguje? V prvej fáze otvárania sa SYNEGO SLIDE správa čiastočne ako PSK. To znamená, že krídlo musíte vysunúť, ale v tomto prípade iba o 1 cm. Krídlo sa tak dostane na koľajnicu, po ktorej sa pohodlne odsunie nabok, čiže v druhej fáze sa systém správa ako klasický HS portál. Pevná časť systému, za ktorú zabieha posuvné krídlo pri otvorení, je ukončená bežným stĺpikom. Vďaka tomu bola dosiahnutá väčšia presklená plocha u pevnej časti, čo ocenia hlavne zákazníci, ktorí si potrpia na dizajn.

Je to váš prípad? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty