Plastové posuvné okná a dvereSYNEGO SLIDE

Zažite novú ľahkosť so SYNEGO SLIDE, ktorý kombinuje výhody HS portálu s prednosťami PSK systému

Konečne sú tu posuvné okná a dvere, ktoré je možné otvárať a zatvárať len s malým úsilím a jednoduchými pohybmi rúk. Spoľahnite sa na SYNEGO SLIDE a užite si nové posuvné pohodlie.

Tento variant okien a dverí umožňuje maximálnu flexibilitu pri navrhovaní obytného priestoru.

Objavte moderné architektonické možnosti a inovatívne koncepty vnútorných priestorov. Posuvné okná a dvere z profilového systému SYNEGO SLIDE vás milo prekvapia.

Vlastnosti

od 0,76 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
6
KOMÔR
80 mm
SAVEBNÁ HĹBKA
3
TESNENIA
FARBY
podľa výberu

Výhody plastových posuvných okien a dverí SYNEGO SLIDE

Ľahko sa otvárajú
01

Ľahko sa otvárajú

Inovatívny uzatvárací mechanizmus sa vám bude páčiť – ľahké uzatváranie bez veľkého úsilia, a to aj pri veľkých prvkoch.
Dokonale izolujú
02

Dokonale izolujú

Posuvné okná a dvere SYNEGO SLIDE disponujú vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, hodnota tepelnej izolácie Uf dosahuje až 1,3 W/(m²K).
Šetria náklady
03

Šetria náklady

V porovnaní s klasickými plastovými dverami je energetická náročnosť na nehnuteľnosti so sklopno-posuvnými dverami SYNEGO SLIDE výrazne nižšia.
Ponúkajú väčšie rozmery
04

Ponúkajú väčšie rozmery

SYNEGO SLIDE si môže dovoliť výrazne väčšie rozmery prvkov ako PSK. Na šírku môže krídlo mať 2 metre a na výšku 2,5 metra, s maximálnou hmotnosťou 200 kg.
Dbajú o bezpečnosť
05

Dbajú o bezpečnosť

Plastové sklopno-posuvné dvere Synego sú nadmieru stabilné a bez problémov odolávajú vplyvom počasia alebo neželanému mechanickému poškodeniu.
Prihliadajú na ekológiu
06

Prihliadajú na ekológiu

Aktívne aplikovanie trvalej udržateľnosti - závody na výrobu okien REHAU sú certifikované nezávislou pečaťou kvality VinylPlus za trvalo udržateľnú výrobu okien.
Pre koho sú určené POSUVNÉ OKNÁ A DVERE SYNEGO SLIDE

Pre koho sú určené POSUVNÉ OKNÁ A DVERE SYNEGO SLIDE

Pre zákazníkov, ktorí tužia po HS portáli, ale ich finančný rozpočet je nižší. Ako to funguje? V prvej fáze otvárania sa SYNEGO SLIDE správa čiastočne ako PSK. To znamená, že krídlo musíte vysunúť, ale v tomto prípade iba o 1 cm. Krídlo sa tak dostane na koľajnicu, po ktorej sa pohodlne odsunie nabok, čiže v druhej fáze sa systém správa ako klasický HS portál. Pevná časť systému, za ktorú zabieha posuvné krídlo pri otvorení, je ukončená bežným stĺpikom. Vďaka tomu bola dosiahnutá väčšia presklená plocha u pevnej časti, čo ocenia hlavne zákazníci, ktorí si potrpia na dizajn.

Je to váš prípad? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo