Vchodové dvereSynego

Ak chcete spojiť funkčnosť a dizajn, chcete plastové dvere Synego

Kvalitné plastové dvere sú predpokladom bezpečného a útulného domova. Plánujete taký pre svoju rodinu? V tom prípade sú plastové dvere Rehau Synego, najpredávanejšie plastové dvere v portfóliu FENESTRA Sk, presne to, čo hľadáte.

Ušetrite náklady na vykurovanie a spoľahnite sa na overenú kvalitu, ktorú Rehau s dizajnom podľa vašich predstáv prináša. Pre nehnuteľnosť v rekonštrukcii, ale i novostavbu s vysokými nárokmi na parametre izolácie prestavujú ideálne riešenie.

Vlastnosti

7
KOMÔR V RÁME
5
KOMÔR V KRÍDLE
82 mm
STAVEBNÁ HĹBKA
3
TESNENIA
od 0,86 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY A VÝPLNE
podľa výberu

Výhody plastových dverí Rehau Synego

Šetria náklady na teplo
01

Šetria náklady na teplo

V porovnaní s klasickými dverami sú tepelnoizolačné vlastnosti plastových dverí Synego omnoho efektívnejšie.
Odolávajú a chránia
02

Odolávajú a chránia

Vďaka oceľovým výstuhám sú plastové dvere Synego nadpriemerne stabilné a odolné aj v prípade mechanického poškodenia.
Skvele izolujú
03

Skvele izolujú

Tri úrovne tesnenia a znížený hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom zaručujú skvele tepelnoizolačné vlastnosti aj v spodnej časti dverí.
Otvárajú nové možnosti dizajnu
04

Otvárajú nové možnosti dizajnu

Plastové dvere sú vstupnou bránou do vášho domova. Aby bola bezpečná, no i reprezentatívna, máte na výber z množstva spôsobov zasklenia, dekorov a farieb.
Ľahko sa umývajú a udržiavajú
05

Ľahko sa umývajú a udržiavajú

Inovatívny povrch High-Definition-Finishing vám dokáže, že vám umývanie plastových dverí Synego nezaberie takmer žiaden čas. Dokonca aj po rokoch.
Otvárajú a zatvárajú sa s ľahkosťou
06

Otvárajú a zatvárajú sa s ľahkosťou

Vďaka trom obvodovým tesniacim rovinám je optimalizovaný zatvárací tlak takým spôsobom, aby sa vám s dverami Synego vždy ľahko manipulovalo.
Dokonale sedia presne tam, kde majú
07

Dokonale sedia presne tam, kde majú

Nastaviteľné pánty s vysokou nosnosťou sú dôvod, prečo sa u plastových dverí Synego zákazníci spoliehajú na presnú zatvárateľnosť.
Pre koho sú určené plastové dvere Synego?

Pre koho sú určené plastové dvere Synego?

Nehľadáte len také obyčajné plastové vchodové dvere? Spojenie funkčnosti a trendového dizajnu, ktorý sa prispôsobí vašim predstavám, nesie meno Rehau Synego. Tieto plastové vchodové dvere vám pomôžu znížiť náklady na bývanie, ak riešite novostavbu, nízkoenergetický dom, administratívnu budovu, dveloperský projekt alebo práve rekonštruujete.

Ušetrite polovicu nákladov na vykurovanie a čas porovnávaním rôznych plastových dverí. Radi vám nezáväzne vypracujeme cenovú ponuku.

Parametre dverí Rehau Synego

Spojte nižšie náklady na vykurovanie a dizajn v jednom

Spojte nižšie náklady na vykurovanie a dizajn v jednom

Vchodové plastové dvere Rehau Synego predstavujú skutočnú synergiu. Nadpriemerná tepelná a zvuková izolácia a veľké množstvo farieb a dekorov sú doplnené o celú paletu dverových výplní a možností zasklenia.

Vďaka trom úrovniam tesnenia, v kombinácii s zníženým hliníkový prahom s prerušeným tepelným mostom, garantujú skvelé tepelnoizolačné parametre aj v problematickej spodnej časti dverí. Prispôsobte si bývanie podľa svojich predstáv, nezávisle od toho, či plánujete novostavbu alebo renováciu staršieho bývania.

Rozhodujúce parametre, vďaka ktorým je Synego kvalita za dostupnú cenu

Rozhodujúce parametre, vďaka ktorým je Synego kvalita za dostupnú cenu

Plastové dvere Rehau Synego skvele odolávajú poveternostným vplyvom alebo prípadnému pokusu o narušenie objektu. Trieda vodotesnosti E750, trieda prievzdušnosti 4 a trieda odolnosti voči zaťaženiu vetrom C2 presvedčia aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Premyslená konštrukcia profilov pod renomovanou značkou Rehau a nadštandardná stavebná hĺbka 80 mm predurčujú tieto vchodové dvere k energeticky efektívnemu používaniu. To sa prejaví nielen na vašej spokojnosti s bezproblémovou manipuláciou, ale i účtoch za vykurovanie.

Chráňte to, čo je pre vás najvzácnejšie

Chráňte to, čo je pre vás najvzácnejšie

Zvýšte bezpečnosť svojho bývania pomocou celolištového zámku s nastaviteľnými viacnásobnými uzávermi. Hoci sú vstupné dvere prvou vecou, ktorá víta vašich hostí, sú zároveň aj prvou prekážkou v prípade vlámania. Tri kusy dvojdielnych pántov dverí sa vďaka možnosti nastavenia dokonale prispôsobia pre bezproblémovú manipuláciu s dverami.

Bodkou na záver, ktorá poteší každého, koho zaujíma údržba plastových vchodových dverí, je povrchová úprava technológiou High-Definition-Finishing. Hladký povrch zaručuje vysokú odolnosť voči pôsobeniu vonkajších vplyvov a znižuje nároky na údržbu aj po rokoch.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo