Vchodové dvereBrilliant-Design

Prekročte svoj tieň a zvýšte nároky na vchodové dvere s Rehau Brillant-Design

Podceniť výber vchodových dverí sa nevypláca. Ak sa neuspokojíte so štandardom, sú plastové vchodové dvere Rehau Brillant-Design voľbou, ktorú neoľutujete ani po rokoch používania.

Stabilná konštrukcia a nadpriemerné parametre zaručene doplnia kvalitu vášho bývania a ochránia to, čo je pre vás skutočne cenné. Váš domov.

Vlastnosti

5
KOMÔR
70 mm
HLBOKÝ RÁM
70 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 1,1 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY A VÝPLNE
podľa výberu

Výhody plastových dverí Rehau Brillant-Design

Sú dostupné pre váš rozpočet
01

Sú dostupné pre váš rozpočet

Ak máte vymedzený budget, určený na kúpu plastových dverí, s Brillant-Design “sa zmestíte” a navyše nemusíte znížiť kvalitu svojho budúceho bývania.
Sú dizajnovo variabilné
02

Sú dizajnovo variabilné

Plastové dvere dávno nie sú iba biele. Vyhrajte sa a zlaďte povrch dverí s ostatnými stavebnými prvkami alebo oknami.
Spĺňajú nároky na kvalitnejšiu izoláciu
03

Spĺňajú nároky na kvalitnejšiu izoláciu

To podstatné sú práve parametre, vďaka ktorými viete, že vaše nové dvere spoľahlivo izolujú. Vychutnajte si moment, kedy to pocítite na vlasntej koži.
Sú bezpečné
04

Sú bezpečné

Zosilnené pánty, cylindrické vložky, bezpečnostné sklá a výplne či kvalitné kovanie sú dôvod, pre ktorý môžete pokojne a bezpečne spávať.
Ukrývajú nemeckú kvalitu
05

Ukrývajú nemeckú kvalitu

Päťkomorový systém s jedinečným konštrukčným materiálom RAU–PVC odoláva nielen UV žiareniu, ale i poveternostným vplyvom.
Pre koho sú určené plastové vchodové dvere Rehau Brillant-Design?

Pre koho sú určené plastové vchodové dvere Rehau Brillant-Design?

Pre náročnejších ľudí a rodiny, ktoré plánujú kvalitné, komfortné, no i napriek tomu dostupné vchodové dvere do novostavby. Plastové dvere Brillant-Design neoľutujete ani v prípade, ak práve hľadáte vhodné riešenie pre vchod do nehnuteľnosti v plnom prúde rekonštrukcie.

Parametre plastových dverí Rehau Brillant-Design

Stabilné a bezpečné riešenie vchodových dverí

Stabilné a bezpečné riešenie vchodových dverí

Vchod do nehnuteľnosti je často najvýznamnejším bodom, ktorému by ste mali venovať pozornosť v otázke bezpečnosti vášho bývania. Mimoriadna kvalita vchodových dverí Brillant-Design, vyrobených z overeného a spoľahlivého RAU–PVC materiálu, nenechá nič na náhodu.

Dvere zaisťujú výborný odpor proti pokusom o vlámanie či narušenie bezpečnosti objektu. Ukrýva sa za tým dômyselné používanie cylindrických vložiek proti odvŕtaniu a uzatváracieho kovania s rastúcimi úrovňami bezpečnosti.

Spoľahnite sa na optimálne parametre plastových dverí

Spoľahnite sa na optimálne parametre plastových dverí

Systém vchodových dverí Brillant-Design je vytvorený pomocou funkčnej a efektívnej konštrukcie a prepojenia prvkov, ktoré posúvajú tieto plastové dvere na vyššie priečky než štandardné plastové dvere. Nízke hodnoty prechodu tepla Uw od 1,10 do 1,50 W/(m2.k), doplnené o systém s dvoma dorazovými tesneniami, efektívne zabránia výmene tepla z interiéru a chladu z exteriéru.

Dvere sú napokon odolné aj proti nepríjemnému vetru, zime a dokonca aj vetrom hnanému dažďu. Dôkazom je prievzdušnosť triedy 4, vodotesnosť triedy 7A a odolnosť proti zaťaženiu vetrom triedy c2. Znížený hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom a systémom dvojitého tesnenia navyše zaručuje tesnosť aj v problematickej, spodnej strane dverí.

Plastové dvere Rehau Brillant-Design majú dizajn v názve

Plastové dvere Rehau Brillant-Design majú dizajn v názve

Aj plastové vchodové dvere môžu vyniknúť dizajnom, ktorý presne zapadne do vášho architektonického návrhu. Neobmedzujte sa a splňte si konečne sny o bývaní, po akom ste vždy túžili. Plastové dvere vás v ňom napokon deň čo deň privítajú.

Podľa ponuky dekorov a pestrej škály farieb môžete dvere Brillant-Design skombinovať dokonca v dvoch odlišných variantoch pre vnútornú a vonkajšiu stranu a získať tak originálne prevedenie, ktoré so štandardnými dverami nedosiahnete.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo