Sklopno-posuvné/posuvné plastové dvereSynego

Posuvné dvere Synego dodajú vašej nehnuteľnosti viac… svetla, energie a možností

Bývať kvalitnejšie, modernejšie a navyše, ušetriť energie, nie je len hudbou budúcnosti. Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Synego, spájajú skvelé tepelnoizolačné vlastnosti a pokrokový dizajn v jedno.

Znížte náklady na vykurovanie a vsaďte na overenú kvalitu, ktorú známka kvality Rehau spolu s nadčasovým dizajnom prináša. Prekvapivo jednoduché ovládanie, vhodné najmä pre deti či seniorov, povýši sklopono-posuvné dvere Synego na jeden z najobľúbenejších prvkov vášho nového domova.

Vlastnosti

7
KOMÔR V RÁME
6
KOMÔR V KRÍDLE
80 mm
HĹBKA
3
TESNENIA
od 0,76 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných a posuvných plastových dverí Rehau Synego®

Znižujú náklady na teplo
01

Znižujú náklady na teplo

V porovnaní s klasickými plastovými dverami je energetická náročnosť na nehnuteľnosti so sklopno-posuvnými dverami Synego výrazne nižšia.
Ľahko sa s nimi manipuluje
02

Ľahko sa s nimi manipuluje

Ľahký chod ovládania a rovnomerný pohyb vďaka inovatívnemu kovaniu je dôvod, prečo s manipuláciou s dverami nebudú mať problém ani slabší členovia rodiny.
Sú odolné a bezpečné
03

Sú odolné a bezpečné

Plastové sklopno-posuvné dvere Synego sú nadmieru stabilné a bez problémov odolávajú vplyvom počasia alebo neželanému mechanickému poškodeniu..
Majú skvelé izolačné vlastnosti
04

Majú skvelé izolačné vlastnosti

Tri dômyselné a navyše neprerušované tesnenia posúvajú hranice štandardných parametrov v prípade tepelnoizolačných vlastností sklopno-posuvných dverí.
Prinášajú viac svetla
05

Prinášajú viac svetla

S príchodom sklopno-posuvných systémov dverí vznikli i nové možnosti. Napríklad, ako dostať do nehnuteľnosti viac denného svetla ozvláštniť tak jej celkový vzhľad.
Sú takmer bezúdržbové
06

Sú takmer bezúdržbové

Vďaka povrchu High-Definition-Finishing zistíte, že sklopno-posuvné plastové dvere Synego vyžadujú len minimum občasnej starostlivosti.
Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Synego?

Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Synego?

Hľadali ste spojenie funkčnosti a dizajnu, ktorý oživí vašu nehnuteľnosť a vnesie do nej viac života? Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Synego sú riešením, ktoré neoľutujete ani po rokoch používania. Pozitívne optimalizujú vaše náklady na bývanie, ak práve rekonštruujete a sú ideálnou voľbou pre štandardné alebo energeticky náročnejšie rodinné domy.

Nehľadajte ihlu v kope sena a ušetrite čas porovnávaním parametrov s ostatnými posuvnými dverami. Radi vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Parametre posuvných a sklopno-posuvných plastových dverí Rehau Synego

Znížené náklady na vykurovanie a pôsobivý vzhľad v synergii

Znížené náklady na vykurovanie a pôsobivý vzhľad v synergii

Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Synego prekračujú všetky požiadavky na štandardy pre posuvné systémy dverí. Pozoruhodná tepelná a zvuková izolácia a široká paleta farieb a dekorov predstavujú kombináciu, ktorú by chcela skĺbiť väčšina zákazníkov.

Plastový profil so siedmimi komorami v ráme a so šiestimi v krídle, doplnený o dve dorazové a jedno stredové tesnenie, dosahuje bez väčších problémov parametre Uf≤1 W/(m2.K). Teda ideálne riešenie pre vašu nízkoenergetickú stavbu.

Posuvné dvere Rehau Synego predstavujú najvyššiu kvalitu v konkurenčnom boji

Posuvné dvere Rehau Synego predstavujú najvyššiu kvalitu v konkurenčnom boji

Dvere Synego skvele odolávajú zhoršeným poveternostným podmienkam aj neželanému násilnému vniknutiu (trieda bezpečnosti rc2). Trieda vodotesnosti E1200, trieda prievzdušnosti 4 a trieda odolnosti voči zaťaženiu vetrom C5/B5 sú parametre, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších.

Profil dverí so značkou kvality Rehau a inteligentná technika kovania ponúkajú pôsobivé riešenie konštrukcie pre efektné sklopno-posuvné dvere, ktoré zbytočne nezaberajú priestor v interiéri. Doprajte si ho aj vy.

Variabilné možnosti sklopno-posuvných dverí Rehau

Variabilné možnosti sklopno-posuvných dverí Rehau

Na výber je verzia dverí s možnosťou len posunu krídla (posuvné dvere) alebo s možnosťami posunu krídla a štrbinovým vetraním s použitím kovania PS PORTAL COMFORT. Druhá verzia verzia dverí prináša možnosť sklopenia a posunu (sklopno-posuvné dvere) krídla s kovaním PSK PORTAL COMFORT.

Vďaka kovaniu s novým designom je ovládanie dverí intuitívne a nenáročné. Po jeho vyskúšaní rýchlo pochopíte výsledok synergie ľahkého chodu a rovnomerného pohybu v spojení s kvalitným materiálom a príjemným dizajnom.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo