Sklopno-posuvné/posuvné plastové dvereEuro-Design 70

Posuvné plastové dvere Euro-Design 70 sú kompromis s benefitmi, ktorý hľadáte

Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Euro-Design 70 sú ideálna možnosť, ako využiť moderné prvky dizajnu a spolu s funkčným riešením ozvláštniť svoju nehnuteľnosť za dostupnú cenu.

Vsaďte na šetrnejšie bývanie a vyskúšajte overenú nemeckú kvalitu pod známkou kvality Rehau. Príjemné a jednoduché ovládanie posuvných dverí, ktoré zvládnu deti aj staršie osoby v domácnosti, vám otvára viac možností pri výbere dverí do vašej novej či zrekonštruovanej nehnuteľnosti. Nebojte sa ich využiť.

Vlastnosti

5
KOMÔR
70/80 mm
HĹBKA
2
TESNENIA
od 0,99 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných a posuvných plastových dverí Rehau Euro-Design 70

Sú cenovo dostupnejšie
01

Sú cenovo dostupnejšie

Ak sa vám riešenie posuvných alebo sklopno-posuvných dverí zapáčilo, práve plastové dvere Euro-Design 70 potešia nielen vaše oči, ale i rozpočet.
Jednoducho sa s nimi manipuluje
02

Jednoducho sa s nimi manipuluje

Ľahké ovládanie a rovnomerný, neprerušovaný pohyb vďaka inovatívnemu kovaniu, nebude spôsobovať problém pri manipulácii žiadnemu členovi domácnosti.
Chránia pred počasím i vlámaním
03

Chránia pred počasím i vlámaním

Plastové sklopno-posuvné dvere Rehau Euro-Design 70 sú odolné a stabilné. Vašu nehnuteľnosť ochránia vďaka kvalitnej konštrukcii.
Výborne izolujú
04

Výborne izolujú

Dve dorazové neprerušované tesnenia predstavujú silnú oporu v tepelnoizolačných vlastnostiach posuvných dverí Euro-Design 70.
Viac svetla, viac možností
05

Viac svetla, viac možností

Euro-Design 70 prinášajú minimálne obmedzenie interiéru, možnosť posuvného alebo sklopno-posuvného variantu a väčší prienik denného svetla.
Šetria váš čas i ruky
06

Šetria váš čas i ruky

Okrem toho, že sa s nimi ľahko manipuluje, ich povrch je vďaka úprave High-Definition-Finishing hladký, bez potreby častého umývania či ošetrenia.
Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Euro-Design 70?

Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Euro-Design 70?

Pre každého, koho systém sklopno-posuvných alebo posuvných plastových dverí jednoducho dostal. Ak je to i váš prípad, Rehau Euro-Design 70 sú riešením, ktoré navyše neurobí v rozpočte také výrazné škrty. Chystáte sa na rekonštrukciu alebo výstavbu rodinného domu?

Nezdržujte sa zdĺhavým porovnávaním, pokojne nás kontaktujte. Radi vám poradíme a vypočítame náklady na posuvné dvere podľa vášho projektu.

Parametre posuvných a sklopno-posuvných plastových dverí Rehau Euro-Design 70

Nízke náklady na energie a komfortné bývanie

Nízke náklady na energie a komfortné bývanie

Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Euro-Design 70 bez problémov spĺňajú požiadavky na energetické parametre moderného bývania, v ktorom chcú majitelia znížiť náklady na vykurovanie. Výborné hodnoty tepelnej a zvukovej izolácie, a bohatá ponuka farieb, sú kombináciou na nezaplatenie.

Plastový profil s piatimi komorami, doplnený o systém s dvoma efektívnymi tesneniami, dosahuje súčiniteľ prechodu tepla Uw v rozmedzí od 0,99 do 1,4 W/(m2.K).

Posuvné dvere Euro-Design 70 spájajú kvalitu s dostupnou cenou

Posuvné dvere Euro-Design 70 spájajú kvalitu s dostupnou cenou

Sklopno-posuvné dvere Euro-Design 70 ochránia váš domov nielen pred nárazovými výkyvmi počasia, ale aj pred neočakávaným vniknutím. Trieda vodotesnosti E1200, trieda prievzdušnosti 4 a trieda odolnosti voči zaťaženiu vetrom C5/B5 presvedčia každého, kto premýšľa nad efektívnym a inovatívnym riešením plastových dverí.

Overený profil dverí nemeckej značky Rehau, v spojení s inovatívnou technikou kovania, poskytujú možnosť, ako vniesť viac svetla a vzdušnosti do interiéru a vylepšiť tak v jednom kroku kvalitu bývania celej rodine.

Možnosti posuvných dverí Euro-Design 70

Možnosti posuvných dverí Euro-Design 70

Vyberte si dvere s možnosťou posunu krídla (posuvné dvere), posunu krídla s štrbinovým vetraním s použitím kovania PS PORTAL COMFORT alebo možnosťou sklopenia a posunu (sklopno-posuvné dvere) krídla s kovaním PSK PORTAL COMFORT.

Posuvné systémy plastových dverí sú vybavené kovaním s dvojitým núteným ovládaním. Znamená to, že stačí ľahké deväťdesiat stupňové otočenie kľučky a ťažké posuvné elementy sa otvoria sezam. Vychutnajte si jednoduchú manipuláciu, ktorú zvládne ľahko i malé dieťa.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo