Hliníkové dvereSchüco ADS 90 SI

Hliníkové vstupné dvere Schüco ADS 90 SI prekračujú štandardy

Moderný dizajn a stále vyššie nároky na efektívnu energetickú náročnosť sú dôvody, prečo výrobca hliníkových dverí Schüco prináša neustále dokonalejšie produkty v rade hliníkových dverí. Výsledkom je Schüco ADS 90 SI – hliníkové dvere, ktoré svojimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a nadčasovým vzhľadom splnia tie najvyššie nároky na vstupnú bránu do vášho domova.

Vysoká miera bezpečnosti, nadpriemerná stabilita a moderný vzhľad môžete s paletou dekorov a farieb prispôsobiť svojim predstavám a snom.

Vlastnosti

3
KOMORY
90 mm
HLBOKÝ RÁM
90 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 0,92 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkových dverí Schüco ADS 90 SI

Zabezpečia pred neželaným únikom tepla
01

Zabezpečia pred neželaným únikom tepla

S hliníkovými dverami Schüco ADS 90 SI si nemusíte lámať hlavu nad tepelnými stratami vašej nehnuteľnosti. Spĺňajú totiž tie najvyššie nároky na termoizoláciu.
Majú skvelú životnosť
02

Majú skvelú životnosť

S dverami z hliníka s nadštandardnou životnosťou sa vám môže poľahky stať, že to budú “dvere vášho života” a ich výmenu nebudete musieť nikdy realizovať.
Sú otvárateľné odtlačkom prsta
03

Sú otvárateľné odtlačkom prsta

Hliníkové dvere Schüco ADS 90 SI zvládne bez problémov otvoriť a zatvoriť aj malé dieťa. S technológiou FINGERPRINT dokonca len pomocou odtlačku prsta.
Sú stabilné a odolávajú extrémnym podmienkam
04

Sú stabilné a odolávajú extrémnym podmienkam

Hliníkové dvere vďaka svojej konštrukcii a jedinečným vlastnostiam ochránia váš domov pred nepríjemnými poveternostnými vplyvmi aj koróziou dokonca i po rokoch.
Sú dizajnovo zaujímavé
05

Sú dizajnovo zaujímavé

Hliník poskytuje dverám Schüco ADS 90 SI možnosti, ako splniť širokú škálu požiadaviek na dizajnové prevedenie, od klasickej bielej a sivej až po imitácie dreva.
Stelesňujú všetky predstavy v jedno
06

Stelesňujú všetky predstavy v jedno

Snívate o bezpečných dverách s ľahkou manipuláciou, zvýšenou odolnosťou a možno i neštandardnými rozmermi? Schüco ADS 90 SI vaše sny splnia.
Pre koho sú určené hliníkové dvere Schüco ADS 90 SI?

Pre koho sú určené hliníkové dvere Schüco ADS 90 SI?

Nadčasový dizajn, stabilná konštrukcia a nadštandardné termoizolačné vlastnosti dokonale vystihnú najnáročnejšie požiadavky nízkoenergetických a pasívnych novostavieb alebo rekonštrukcií domov s vysokými nárokmi na energetickú hospodárnosť.

Zaujali vás hliníkové dvere Schüco ADS 90 SI natoľko, že poslednou informáciu, ktorú potrebujete vedieť, je už len ich cena? Radi vám ju vyrátame na mieru.

Parametre hliníkových dverí Schüco ADS 90 SI

Stavte na moderné hliníkové dvere so skvelými vlastnosťami

Stavte na moderné hliníkové dvere so skvelými vlastnosťami

Vstupné hliníkové dvere Schüco ADS 90 SI sú riešením, ktoré s vami prežije celý život. Ich vysoká odolnosť a stabilita dosahujú skvelú úroveň hodnôt v prievzdušnosti triedy 4, vodotesnosti triedy 9A a odolnosti proti zaťaženiu vetrom v triede C5/B5. Vďaka týmto parametrom sa môžete spoľahnúť na dokonalú ochranu toho, čo je pre vás najvzácnejšie – vášho domova.

Dokonalá tesnosť a bezproblémová zatvárateľnosť prispievajú k vysokej miere bezpečnosti budovy s hliníkovými dverami Schüco ADS 90 SI, aj vďaka trom dvojdielnym nastaviteľným 3D bezpečnostným pántom. Manipulácia s dverami je mimoriadne ľahká a príjemná, s inovatívnou možnosťou otvárania pomocou odtlačku prsta s technológiou FINGERPRINT. Ku kompletnej ochrane prispieva jednobodový, viacbodový, bezpečnostný alebo elektromechanický zámok podľa výberu zákazníka.

Bezkompromisná termoizolácia, ktorá prekračuje štandardy

Bezkompromisná termoizolácia, ktorá prekračuje štandardy

Hliníkové dvere Schüco ADS 90 SI, s hodnotou súčiniteľa prechodu tepla v rozmedzí od 0,75 do 1,3 W/(m2.K), prekračujú všetky normy ustálené vo výrobe hliníkových dverí. Tieto hodnoty termoizolačných ukazovateľov udržia teplo vášho domova bezpečne za jeho dverami, o čom sa presvedčíte vďaka mimoriadne nízkym nákladom za vykurovanie.

Znížený hliníkový prah dverí s prerušeným tepelným mostom navyše minimalizuje bariéry pri prechode dverami aj pre najmenších či pohybovo obmedzených obyvateľov domácnosti. Trojkomorový HIGH-TECH systém, s dostatočne širokou izolačnou zónou, v ktorej sú priehradky vyplnené penou, izolácia v zasklievacej drážke a efektívne tesnenie dverí zabraňujú prievanu a nepríjemnému hnanému dažďu.

Vylaďte svoje bývanie do najmenšieho detailu

Vylaďte svoje bývanie do najmenšieho detailu

Prevedenie a celkový vzhľad vstupných dverí patria k najdôležitejším vizuálnym prvkom každej nehnuteľnosti. Práve hliníkové dvere prinášajú možnosť, ako dotvoriť výsledný dojem vášho bývania a vniesť mu prvok, ktorý v sebe snúbi nadčasový dizajn, ochranu a účelnosť v jednom. V kombinácii s hliníkovými oknami Schüco poľahky premeníte svoje bývanie v architektonické dielo so skvelou energetickou hospodárnosťou.

Pri hliníkových dverách Schüco ADS 90 SI si môžete vybrať zo širokej škály povrchových úprav (elox, metalické farby, drevodekor, RAL farby a podobne) a prispôsobiť tak skvelé vlastnosti hliníka k zaujímavému vizuálnemu prevedeniu presne podľa vašich požiadaviek.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo