Hliníkové dvereSchüco ADS 75 SI

Spojte dizajn a kvalitu bývania vďaka hliníkovým dverám Schüco ADS 75 SI

Hliníkové vchodové dvere Schüco ADS 75 SI sú skvelým riešením pre každého, kto si zakladá na modernom dizajne a materiáloch s dlhou životnosťou. Odolnosť hliníka a veľké presklené plochy dodajú vašej nehnuteľnosti väčšiu bezpečnosť a punc nadčasovosti.

Stavte na overené vlastnosti hliníkových dverí s termoizolačnými vlastnosťami, ktoré navyše znížia náklady na hospodárnosť budovy.

Vlastnosti

3
KOMORY
75 mm
HLBOKÝ RÁM
75 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 1,2 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkových dverí Schüco ADS 75 SI

Udržia teplo interiéru
01

Udržia teplo interiéru

S hliníkovými dverami Schüco ADS 75 SI ostáva teplo interiéru za vnútornou stranou dverí vášho bývania. Nemusíte sa obávať zbytočných tepelných strát.
Sú maximálne odolné
02

Sú maximálne odolné

Vlastnosti hliníka a odolná konštrukcia dverí Schüco sú riešením, ktoré odolá vplyvom počasia a vysokým nárokom na opotrebenie násobne dlhšie než plast.
Jednoducho sa otvárajú a zatvárajú
03

Jednoducho sa otvárajú a zatvárajú

Robustnosť hliníkových dverí nevylučuje jednoduchú manipuláciu. Otvorte si dvere domov vďaka inovatívnej technológii pomocou odtlačku prsta.
Chránia, čo je vám najvzácnejšie
04

Chránia, čo je vám najvzácnejšie

Spoľahnite sa na dvere z hliníka Schüco ADS 75 H, vďaka ktorým sa nemusíte obávať nárazového vetra, silnejších zrážok a dokonca ani korózii.
Sú dizajnovo variabilné
05

Sú dizajnovo variabilné

Hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI majú v ponuke širokú paletu dekorov a farieb. Ľahko sa tak prispôsobia vašim snom o modernom bývaní.
Spĺňajú najvyššie nároky
06

Spĺňajú najvyššie nároky

Ak hľadáte dvere, ktoré sú moderné, bezpečné, hospodárne a jednoducho sa s nimi manipuluje, nájdete všetky tieto vlastnosti v hliníkových dverách Schüco ADS 75 SI.
Pre koho sú určené hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI?

Pre koho sú určené hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI?

Tieto hliníkové dvere skvele doplnia dizajn modernej architektúry. Ak plánujete novostavbu, ktorá by mala spĺňať vysoké nároky na termoizolačné požiadavky nízoenergetických certifikátov, so Schüco ADS 75 SI máte istotu, že vám teplo vášho domova neunikne popod prah.

Presvedčili vás výborné parametre hliníkových dverí a zároveň ich čisté línie spojené s odolnosťou materiálu? Radi vám vypočítame cenu dverí na mieru.

Parametre hliníkových dverí Schüco ADS 75 SI

Vysoké nároky na bezpečnosť a odolnosť v jednom

Vysoké nároky na bezpečnosť a odolnosť v jednom

V porovnaní s plastovými dverami, vstupné hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI vybráte na niekoľko dekád. Vďaka nadštandardnej životnosti, vysokej miere odolnosti a stabilnej konštrukcii sú zaradené do prievzdušnosti v triede 2, vodotesnosti v triede 5A a odolnosti proti zaťaženiu vetrom v triede C3.

Pomocou troch dvojdielnych bezpečnostných pántov sa dajú dvere dokonale prispôsobiť, čím prispievajú k lepšej tesnosti a taktiež bezproblémovej a jednoduchej zatvárateľnosti. Hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI, so zvýšenou normou bezpečnosti v triede RC2, navyše zvýšia celkovú ochranu toho, čo je pre vás najdôležitejšie. Doplnkom sú jednobodové, viacbodové bezpečnostné, elektromechanické alebo rôzne nadštandardné prevedenia zámkov dverí, ktoré si viete zvoliť podľa svojich predstáv.

Zvýšte komfort bývania vďaka skvelým termoizolačným vlastnostiam

Zvýšte komfort bývania vďaka skvelým termoizolačným vlastnostiam

Hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI s hodnotou súčiniteľa prechodu tepla v rozmedzí od 1,2 do 1,8 W/(m2.K) spĺňajú najprísnejšie normy na energeticky hospodárne budovy. Splnia tak nielen nároky na vysokú odolnosť a bezpečnosť, ale šetria i náklady na vykurovanie domácnosti.

Znížený hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom eliminuje bariéry pri prechode hliníkovými dverami, čo ocenia najmä rodičia malých detí, starší a hendikepovaní ľudia. Rozšírená izolačná zóna s penovým izolátormi, optimálne stredové tesnenia a konštrukcia s inovatívnym princípom modernej tepelnej izolácie v bode, kde sa stýka sklo s rámom, predurčujú hliníkové dvere Schüco ADS 75 SI na ideálne riešenie pre budovy s vysokými nárokmi na energetické normy.

Splňte si sny a stavte na realitu moderného dizajnu

Splňte si sny a stavte na realitu moderného dizajnu

Reprezentatívne vstupné dvere, ktoré navyše kladú vysoký dôraz na funkčnosť a bezpečie celej nehnuteľnosti, sú snom mnohých. S hliníkovými dverami Schüco ho máte práve na dosah aj vy. Vďaka nadčasovému dizajnu sú tým chýbajúcim dielom skladačky, ktorý premení vašu nehnuteľnosť na moderné architektonické dielo.

Paleta možností pri výbere farebného prevedia alebo dekoru hliníkových dverí Schüco ADS 75 SI prichádza so širokou ponukou odtieňov, povrchovej úpravy či imitácií dreva vďaka efektným fóliám. Navyše sú skvele kombinovateľné s fasádnymi a okennými systémami Schüco. Presvedčivou bodkou na záver je možnosť otvárania dverí pomocou odtlačku prsta technológiou FINGERPRINT.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo