Hliníkové dvereSchüco ADS 70 HI

Bývajte moderne a bezpečne vďaka hliníkovým dverám Schüco ADS 70 HI

Dvere z hliníka sú skvelým spôsobom, ako vyriešiť vstup do nehnuteľnosti. Hoci dnes mnohí hľadia najmä na dizajn, druhým najčastejším parametrom, ktorý vzbudzuje záujem, sú tepelnoizolačné vlastnosti. S dverami Schüco ADS 70 HI si môžete byť istý dobrým výberom v oboch smeroch.

Poskytnú optimálnu ochranu, požadovanú stabilitu a nadčasový dizajn, ktorý môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

Vlastnosti

3
KOMORY
70 mm
HLBOKÝ RÁM
70 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 1,3 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkových dverí Schüco ADS 70 HI

Zabránia únikom tepla
01

Zabránia únikom tepla

Dôležité je nielen nehnuteľnosť dobre vykúriť, ale taktiež teplo udržať. Pomocou hliníkových dverí Schüco ADS 70 HI vám nehrozia zbytočné tepelné straty.
Prežijú naozaj veľa
02

Prežijú naozaj veľa

Aj dvere majú svoju životnosť. Ak nechcete ich výmenu riešiť o pätnásť rokov, po prelistovaní katalógu hliníkových dverí Schüco určite nájdete také, ktoré vás oslovia.
Ľahko sa a s nimi manipuluje
03

Ľahko sa a s nimi manipuluje

Hoci budia dvere Schüco ADS 70 HI dojem, že sú robustné, je to i jednoduché ovládanie, vďaka ktorému si dvere zamilujete na prvý dotyk.
Odolávajú a zabezpečujú stabilitu
04

Odolávajú a zabezpečujú stabilitu

Jedinečné vlastnosti hliníka predurčujú hliníkové dvere k tomu, aby zvládli nepríjemné poveternostné vplyvy či prípadnú koróziu.
Sú dizajnovo o krok vpred
05

Sú dizajnovo o krok vpred

Hliníkové dvere Schüco ADS 70 HI sú ako chameleón. Dokážu sa prispôsobiť nehnuteľnostiam v mnohých architektonických štýloch vďaka množstvu dizajnov.
Plnia sny
06

Plnia sny

Predstavte si dvere, ktoré sú bezpečné, ľahko sa ovládajú, nekorodujú, sú ľahké, no pritom nadštandardne veľké. Otvorte oči. Voilá – prichádza Schüco ADS 70 HI.
Pre koho sú určené hliníkové dvere Schüco ADS 70 HI?

Pre koho sú určené hliníkové dvere Schüco ADS 70 HI?

Ak zvažujete hliníkové dvere z dôvodu ich moderného dizajnu, stability a optimálnych termoizolačných vlastností, premýšľate správnym smerom. Sú vhodnou voľbou pre byty, novostavby i rekonštrukcie, ktoré potrebujú vdýchnuť nový závan.

Zaujíma vás, nakoľko ovplyvnia hliníkové dvere Schüco ADS 70 HI váš rozpočet? Netipujte, povieme vám to presne, podľa údajov, ktoré nám zadáte.

Parametre hliníkových dverí Schüco ADS 70 HI

Spojte dizajn a bezpečnosť nehnuteľnosti v jedno

Spojte dizajn a bezpečnosť nehnuteľnosti v jedno

Vstupné hliníkové dvere Schüco ADS 70 HI rozhodne nie sú voľbou na pár rokov. Ich vysoká odolnosť a stabilita ich zaraďujú do prievzdušnosti v triede 2, vodotesnosti v triede 4A a odolnosti proti zaťaženiu vetrom v triede C2.

Tri dvojdielne bezpečnostné pánty, ktoré sa dajú prispôsobiť, poskytujú vysokú mieru tesnosti a presnej zatvárateľnosti, vďaka čomu výrazne prispievajú k bezpečnosti vášho bytu alebo domu. Aj vy ste snívali niekedy o tom, že dvere otvoríte a zatvoríte ľahučkým pohybom? Vyskúšajte Schüco ADS 70 HI, dvere z hliníka, ktoré sú navyše doplnené o bezpečnostný trojbodový automatický zámok.

Spoznajte výnimočné tepelnoizolačné hodnoty na vlastnej koži

Spoznajte výnimočné tepelnoizolačné hodnoty na vlastnej koži

Hodnota súčiniteľa prechodu tepla je v prípade hliníkových dverí Schüco ADS 70 HI v rozmedzí od 1,3 do 1,7 W/(m2.K). Znamená to, že tieto dvere potešia nielen oko, ale i peňaženku po ročnom vyúčtovaní energií. Systém dverí je navyše doplnený o znížený hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom.

Nízky hliníkový prah dverí zvyšuje mieru bezbariérovosti prechodu pre deti, starších a hendikepovaných ľudí. Samotné komory rámu sú vyplnené efektívnou izolačnou penou a spolu so skvelou tesnosťou krídla proti vetru a hnanému dažďu vytvárajú funkčné riešenie pre vchodové dvere do vašej nehnuteľnosti.

Splňte si svoje sny o bývaní vďaka vstupným hliníkovým dverám

Splňte si svoje sny o bývaní vďaka vstupným hliníkovým dverám

Dvere do bytu alebo domu patria medzi prvé konštrukčné prvky, ktoré si vždy všímame. Okrem toho, že by mali pôsobiť reprezentatívne, nezabúdajte že dotvárajú celkový dojem a vzhľad ako chýbajúci dielik skladačky. Ako kombináciu doporučujeme obzrieť si ponuku hliníkových okien Schüco.

Hliníkové dvere Schüco ADS 70 HI možno prispôsobiť v dostupnej palete odtieňov, výberu povrchovej úpravy či imitácie prostredníctvom fólie. Na výber je napokon i jedno a dvojkrídlové vyhotovenie hliníkových dverí, otváravé dnu alebo von, s celoobvodovým krídlom.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo