Hliníkové dvereAluprof MB-70HI

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI spájajú dizajn a účel

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI v sebe ukrývajú ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú nadčasové dizajnové dvere s termoizolačnými parametrami zlepšujúcimi hospodárnosť nehnuteľnosti. Minimálne tepelné straty, no zároveň maximálna bezpečnosť sú argumenty, ktoré presviedčajú čoraz viac klientov o tom, že hliníkové profily Aluprof dokonale splnia ich požiadavky na moderné vstupné dvere.

Našli ste sa v riadkoch vyššie? V tom prípade ste práve našli ideálne vstupné dvere pre váš domov plný harmónie a dizajnu presne podľa vášho gusta.

Vlastnosti

3
KOMORY
70 mm
HĹBKA PROFILU
2
TESNENIA
od 2,3 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkových dverí Aluprof MB-70HI

Skvele zvukovo i tepelne tesnia
01

Skvele zvukovo i tepelne tesnia

Vďaka špeciálnym izolačným vložkám, tesneniu z kaučuku a optimálne prerušenému tepelnému mostu ostane ostane maximum tepla za dverami vášho domova.
Dosahujú skvelé parametre
02

Dosahujú skvelé parametre

Dômyselná konštrukcia hliníkového profilu a jeho vlastnosti sú dôvod, prečo sú dvere Aluprof MB-70HI vhodné aj pre nízkoenergetické stavby.
Ochránia to, čo je pre vás najvzácnejšie
03

Ochránia to, čo je pre vás najvzácnejšie

Vďaka unikátnej pevnosti hliníkových dverí a kvalitnému kovaniu bude vstup do vášho domova optimálne zabezpečený voči pokusom o neželané vniknutie.
Odolávajú vplyvom počasia
04

Odolávajú vplyvom počasia

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI zabránia prenikaniu zrážkovej vody, nepríjemnému podfúknutiu a dokonca aj korózii po dekádach a dekádach používania.
Sú dizajnovo variabilné
05

Sú dizajnovo variabilné

Dve farebné palety odtieňov a možnosť obľúbených eloxovaných povrchov, ktoré imitujú štruktúru dreva, otvárajú nespočetné možnosti dizajnu dverí.
Kráčajú s dobou a moderným dizajnom
06

Kráčajú s dobou a moderným dizajnom

Neviditeľné pánty a prevodovka, efektne zabudované do vnútra konštrukcie, zvyšujú eleganciu a nadčasový dizajn hliníkových dverí a celej nehnuteľnosti.
Pre koho sú určené hliníkové dvere Aluprof MB-70HI?

Pre koho sú určené hliníkové dvere Aluprof MB-70HI?

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI ponúkajú ideálne riešenie pre nízkoenergetické nehnuteľnosti alebo plánované rekonštrukcie, pomocou ktorých chcú majitelia dosiahnuť zlepšenie termoizolačných parametrov stavby, a pritom si splniť sny o vstupných dverách podľa ich predstáv.

Ak ste práve hľadali dvere, ktoré by zvýšili komfort vášho bývania a, naopak, znížili vaše účty za teplo, práve ste ich našli.

Parametre hliníkových dverí Aluprof MB-70HI

Vsaďte na skvelú tepelnú a zvukovú izoláciu

Vsaďte na skvelú tepelnú a zvukovú izoláciu

Vstupné dvere Aluprof MB-70HI z hliníka sa vďaka špeciálnym izolačným vložkám a tesneniu z dvojzložkového (pevného a bunkového) syntetického kaučuku EPDM stali obľúbenou voľbou pre každého, kto sleduje štandardy potrebné na dosiahnutie lepšej energetickej hospodárnosti budov.

Aj vďaka prerušenému tepelnému mostu a komplexnému riešeniu konštrukcie hliníkového profilu, je vysoký stupeň zvukovej i tepelnej izolácie hlavným predajným argumentom hliníkových dverí výrobcu Aluprof. Poslednou bodkou je efektívna tepelná výplň rámu a fakt, že hliníkové dvere Aluprof MB-70HI dosahujú skvelé hodnoty termoizolácie už od 2,3 W/m2K.

Zverte to, čo je najcennejšie pod ochranu stabilných hliníkových dverí

Zverte to, čo je najcennejšie pod ochranu stabilných hliníkových dverí

Hliníkový profil Aluprof MB-70HI je nielen obľúbeným riešením pre dostupné hliníkové dvere, ale i hlavný konštrukčný prvok hliníkových fasád. Mimoriadne tenké pohľadové profily dverí sa však vyznačujú skvelou pevnosťou a odolnosťou s vysokým stupňom ochrany vášho domova.

Bezpečnosť hliníkových dverí Aluprof MB-70HI je navyše doplnená o jednobodový, viacbodový bezpečnostný alebo elektromechanický dverný zámok. Práve ten, spolu s inovatívnym kovaním, a dvojdielnymi plne nastaviteľnými 3D pántami dokonale chráni všetky poklady vášho interiéru, ale i chod každodenných činností celej rodiny.

Dostupné a zároveň dizajnové dvere Aluprof MB-70HI

Dostupné a zároveň dizajnové dvere Aluprof MB-70HI

Pevné hliníkové rámy, v kombinácii s odolným a funkčným kovaním, zabezpečujú, že značka Aluprof bez problémov splní vaše predstavy o nadštandardne veľkých dverách. 70 milimetrová hrúbka profilu ustojí aj náročnejšie používanie. Deti a starší ľudia domácnosti napokon ocenia nízky hliníkový prah, ktorý robí z hliníkových dverí Aluprof MB-70HI takmer bezbariérové.

Voliteľné doplnky a variabilné nastavenie uzatváracích bodov sa prejavujú ľahkosťou ovládania hliníkových dverí, ktoré pohodlne zvládnu všetci členovia vašej domácnosti. Nuž, a napokon, čerešnička na záver. Aluprof MB-70HI napomáha širokým výberom farebného prevedenia či obľúbenej štruktúry okien doladiť vizuálnu stránku nehnuteľnosti.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo