Hliníkové dvereAluprof MB-86 SI

Vnímajte teplo domova naplno vďaka hliníkovým dverám Aluprof MB-86 SI

Nájsť vstupné dvere, ktoré nielen vynikajúco reprezentujú, ale najmä spĺňajú nároky na izoláciu a jednoduchú manipuláciu pre všetkých členov domácnosti, je skutočne ťažký oriešok. Hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI ho však bez problémov rozlúsknu vďaka jedinenčným vlastnostiam hliníka a premyslenej konštrukcii dverového profilu.

Zaujíma vás, ako dokážu dvere vyťažiť maximum z nízkoenergetickej novostavby alebo plánovanej rekonštrukcie bývania? Stačí, ak spoznáte Aluprof MB-86 SI, hliníkové dvere, ktoré dokážu skvele ochrániť a udržať teplo vášho domova.

Vlastnosti

4
KOMORY
77 mm
HĹBKA DVERÍ
2
TESNENIA
od 1,76 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkových dverí Aluprof MB-86 SI

Majú pozoruhodné termoizolačné vlastnosti
01

Majú pozoruhodné termoizolačné vlastnosti

Špeciálne izolačné vložky hliníkových dverí, overené tesnenie, dodatková komora a prerušený tepelný most zaizolujú maximum tepla v interiéri nehnuteľnosti.
Sú skvelou voľbou pre hospodárnejšie bývanie
02

Sú skvelou voľbou pre hospodárnejšie bývanie

Konštrukcia hliníkového profilu a vlastnosti, ktorými sa hliník vyznačuje, sú dôvod, prečo vstupné dvere Aluprof MB-86 SI vyhľadávajú najmä pre nízkoenergetické stavby.
Dbajú o ochranu vášho domova
03

Dbajú o ochranu vášho domova

Pevnosti hliníkových dverí a taktiež kvalitné kovanie zabezpečujú nadštandardnú ochranu nehnuteľnosti aj v prípade pokusov o násilné vniknutie.
Sú skutočne odolné
04

Sú skutočne odolné

Zrážková voda, nepríjemné nárazy vetra a dokonca aj korózia dokážu narušiť komfort bývania. Nie však v prípade, ak máte hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI
Nenechávajú dizajn na druhej koľaji
05

Nenechávajú dizajn na druhej koľaji

Ponuka farieb z dvoch bohatých paliet RAL a DECORAL a taktiež možnosť výberu štruktúrovaného povrchu okna, mení pohľad na dizajn hliníkových okien.
Sú nadčasové
06

Sú nadčasové

Vysoká pevnosť profilov umožňuje výrobu konštrukcií hliníkových okien nadštandardne veľkých rozmerov, ale aj hmotnosti v elegantnom dizajne.
Pre koho sú určené hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI?

Pre koho sú určené hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI?

Hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI bez problémov spĺňajú nároky kladené na vstupné dvere pre nízkoenergetické stavby. Skvele poslúžia aj v prípade citlivých rekonštrukcií, ktorých cieľom je dosiahnutie lepšieho tepelného komfortu každodenného života v nehnuteľnosti a zlepšenie dizajnu.

Všetky potrebné parametre a výhody hovoria v prospech hliníkových dverí Aluprof MB-86 SI, no zaujíma vás cena? Radi vám naceníme okná na mieru.

Parametre hliníkových dverí Aluprof MB-86 SI

Dosiahnite maximum tepelného komfortu domácnosti

Dosiahnite maximum tepelného komfortu domácnosti

Hliníkové vstupné dvere Aluprof MB-86 SI sa vyznačujú premyslenou konštrukciou so špeciálnymi izolačnými vložkami a tesnením z dvojzložkového (pevného a bunkového) syntetického kaučuku. Pridaním dodatkovej komory sa rýchlo stali obľúbeným riešením, ktoré zlepšuje energetickú hospodárnosť nejednej nehnuteľnosti.

Prerušený tepelný most a premyslené riešenie celkovej konštrukcie hliníkového profilu zabezpečuje vysoký stupeň zvukovej a tepelnej izolácie hliníkových dverí Aluprof. Tepelná výplň rámu, ktorá skvele využíva tepelné priečky a dodatková komora v profile dverí zabezpečujú dosiahnutie nadštandardných hodnôt súčiniteľa prechodu tepla od Uf od 1,76 W / m2K.

Ochráňte to, čo je pre vás vzácne pomocou hliníkových dverí

Ochráňte to, čo je pre vás vzácne pomocou hliníkových dverí

Vstupné dvere Aluprof MB-86 SI s hliníkovým profilom sa vyznačujú skvelou pevnosťou a odolnosťou s vysokým stupňom ochrany vášho domova. Štvorkomorový vysokokvalitný profil s konštrukčnou hĺbkou dverí 77 mm zabezpečuje nielen lepšiu odolnosť voči exteriérovým vplyvom, ale i spoľahlivú ochranu všetkého, čo je za vnútornou stranou vstupných dverí.

V prípade hliníkových dverí Aluprof MB-86 SI je dokonca možné vybrať si jednobodový, viacbodový bezpečnostný alebo elektromechanický dverný zámok, pre dosiahnutie ešte lepšej bezpečnosti vášho bývania. S prepracovaným kvalitným kovaním a nastaviteľnými pántami prispieva k zvýšenej miere bezpečnosti celého vstupu do domácnosti.

Vysoké nároky na dizajn nadčasový vzhľad

Vysoké nároky na dizajn nadčasový vzhľad

Kvalitná hliníková konštrukcia dverí spolu s overeným kovaním plní sny o nadštandardných rozmeroch dverí. Bonusom je štedrá šírka profilu, ktorá umožňuje použitie bohatej palety sklených výplní. Aluprof MB-86 SI sú vďaka možnosti zníženého prahu dverí takmer bezbariérové, čo ocenia najmä rodičia menších detí, starší ľudia, prípadne osoby so zníženou mobilitou.

Farebná paleta možností nielen zvýrazňuje vzhľad hliníkových dverí, ale prináša možnosť nespočetného množstva kombinácií a variantov, z ktorých si zaručene vyberú aj tí s najnáročnejšími požiadavkami. Hliníkové systémy Aluprof sú k dispozícii v dvoch farebných paletách – RAL a DECORAL.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo