Hliníkové sklopno-posuvné dvereSchüco AWS 90 SI

Vychutnajte si spojenie s okolím vďaka sklopno-posuvným hliníkovým dverám Schüco AWS 90 SI

Svetlý a teplý domov je konečne dosiahnuteľnou realitou vďaka sklopno-posuvným dverám Schüco AWS 90 SI. Snívate o presklenenom prechode k zimnej záhrade alebo dizajnovom a presvetlenom riešení dverí na terasu či balkón? Sklopno-posuvný systém dverí pod krídlami renomovanej značky Schüco vám sny splní do poslednej bodky.

Ak pre svoje bývanie chcete naozaj maximum, potom v ňom nesmú chýbať kvalitné, odolné a bezpečné dvere, ktoré navyše prinesú aj úsporu nákladov na bývanie.

Vlastnosti

3
KOMORY
90 mm
HLBOKÝ RÁM
100 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 0,65-1,4 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 90 SI

Majú nadštandardné izolačné hodnoty
01

Majú nadštandardné izolačné hodnoty

Sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco s 90 milimetrovým profilom patria k najvyššej triede tepelnej i zvukovej izolácie spomedzi tohto typu hliníkových dverí.
Vyznačujú sa dlhou životnosťou
02

Vyznačujú sa dlhou životnosťou

Kompletný systém sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco, spolu s kovaním, tesnením či okenou výplňou profilu sú riešenie, ktoré prežije jednu celú generáciu.
Sú ľahko ovládateľné
03

Sú ľahko ovládateľné

Jednoduchá manipulácia je zabezpečená pomocou predĺženej ergonomickej kľučky, ktorú bez problémovo ovládajú aj deti či staršie osoby v domácnosti.
Sú stabilné a dokonale chránia
04

Sú stabilné a dokonale chránia

Hliníkový materiál vďaka dômyselnej stavbe sklopno-posuvných dverí skvele odoláva poveternostným vplyvom alebo prípadnému násilného poškodeniu.
Plnia sny o dizajnovom prevedení
05

Plnia sny o dizajnovom prevedení

Sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 90 SI s veľkou ponukou farieb a dekorov dokonale dotvoria moderný a nadčasový vzhľad vašej nehnuteľnosti.
Neoddeľujú ale spájajú
06

Neoddeľujú ale spájajú

Vďaka sklopno-posuvnému systému hliníkových dverí Schüco AWS 90 SI harmonicky a citlivo prepoja váš interiér s okolím nehnuteľnosti.
Pre koho sú určené sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 90 SI?

Pre koho sú určené sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 90 SI?

Pre každého, kto chce od dverí viac. Viac svetla, viac stability, viac možností a lepšie tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Sklopno-posuvné dvere Schüco AWS 90 SI s hliníkovou konštrukciou ponúkajú ideálne riešenie pre nízkoenergetické novostavby, pasívne domy aj rekonštrukcie, ktoré si zakladajú na modernom a nadčasovom dizajne.

Túžite po takých aj vy? Radi vám vypočítame cenu presne na mieru podľa vášho projektu alebo konkrétnych rozmerov.

Parametre sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 90 SI

Spoznajte výhody sklopno-posuvného systému hliníkových dverí

Spoznajte výhody sklopno-posuvného systému hliníkových dverí

Riešenie sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 90 SI zabezpečuje, že krídla dverí s nosnosťou až 200 kg ostávajú v dokonalej harmónii s rámom. Zvonka dvere presne lícujú s rámom konštrukcie a zvnútra efektívne tesnia pomocou nastaviteľného prítlaku. Ľahká manipulácia s dverami, dokonca aj pre deti a starších členov domácnosti je zabezpečená pomocou ložiskových uzáverov a dômyselným systémom núteného ovládania.

Krídlo hliníkových sklopno-posuvných dverí je možné prispôsobiť nielen prítlakom, ale i nastavením výšky krídla dverí, čím sa odstránia aj tie najmenšie štrbiny. Predĺžená kľučka s ergonomickým tvarom napomáha ľahkej a bezproblémovej manipulácii a navyše v rôznych dostupných prevedeniach ladí s celkovým dekorom okna. Komfortné používanie zvyšuje možnosť bezbariérového prahu v jednokrídlovom prevedení sklopno-posuvného systému.

Moderný dizajn a dôraz na stabilitu vás presvedčí

Moderný dizajn a dôraz na stabilitu vás presvedčí

Práve vďaka hliníku, materiálu s dlhou životnosťou, stabilitou a pevnosťou aj v prípade námahy, prichádza Schüco s možnosťou nadštandardne veľkých rozmerov sklopno-posuvných dverí. Premyslene skonštruovaný rám dverí v kombinácii s viackomorovými kompozitnými tesneniami a prerušenými tepelnými mostami, vytvárajú komplex odolných dverí, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Kovanie Schüco (PASK), spolu s množstvom detailov, ako napríklad zapustený vodiaci pás, mäkké zaťahovanie krídla do rámu či profilová vodiaca kladka s vstavanou vodiacou lištou a oddeleným riešením odtoku, umožní vašej domácnosti maximum komfortu a zároveň ochrany pred neželanými vplyvmi okolia. Širokú škálu dizajnov a farieb dopĺňa možnosť imitácie dreva alebo hladkej/štrukturovanej verzie dekoru.

Zistite, čo znamená skutočné teplo a čaro domova

Zistite, čo znamená skutočné teplo a čaro domova

S hodnotou súčiniteľa prechodu tepla v rozmedzí od 0,65 do 1,4 W/(m2.K) sú sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 90 SI vhodné nielen do nízkoenergetických, ale i pasívnych stavieb. Vďaka týmto nadštandardným parametrom (najmä u hliníkových konštrukciách), sú Schüco AWS 90 SI porovnateľné s plastovými oknami z hľadiska energetickej hospodárnosti a prinášajú tak nový pohľad na energetickú hospodárnosť stavieb, ktoré obsahujú hliníkové konštrukčné prvky.

Vynikajúce termoizolačné vlastnosti sú doplnené kompozitným EPDM tesnením, okenou výplňou – izolačné dvojsklo alebo trojsklo (podľa výberu) a napokon i vnútornou časťou hliníkového profilu s hlavnými komorami s izolačnou penou. To znamená maximum tepelnej, ale i zvukovej izolácie, ktorú môže sklopno-posuvné hliníkové okno poskytnúť.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné sklopno-posuvné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo