Hliníkové sklopno-posuvné dvereSchüco AWS 75 SI

Prepojte interiér a exteriér vďaka sklopno-posuvným hliníkovým dverám Schüco AWS 75 SI

Vďaka sklopno-posuvným dverám si môžete konečne splniť sen o svetlom a teplom domove, dokonalom prechode k zimnej záhrade alebo modernom a estetickom riešení terasových dverí. Doprajte si vyšší komfort a radosť z prepojenia s vonkajším svetom vďaka sklopno-posuvnému systému renomovanej značky Schüco.

Ak hľadáte naozaj kvalitné, stabilné a bezpečné dvere s dlhou životnosťou a termoizolačnými vlastnosťami pre lepšie energetické hospodárenie domácnosti, práve ste ich našli.

Vlastnosti

3
KOMORY
75 mm
HLBOKÝ RÁM
85 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 0,65-1,4 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 75 SI

Výborne izolujú domácnosť
01

Výborne izolujú domácnosť

Aj sklopno-posuvný systém hliníkových dverí, podobne ako ostatné produkty renomovanej značky Schüco, prichádza so skvelými tepelnoizolačnými parametrami.
Majú niekoľkonásobne dlhšiu životnosť
02

Majú niekoľkonásobne dlhšiu životnosť

Celý systém sklopno-posuvných hliníkových dverí, vrátane kovania, tesnenia či sklenej výplň profilu prichádza s riešením na celý život.
Ľahko sa nimi manipuluje
03

Ľahko sa nimi manipuluje

Ergonomická a predĺžená kľučka ponúka jednoduché ovládanie a manipuláciu, ktorú bez problémov zvládnu aj najmenší členovia domácnosti v oboch polohách okna.
Odolávajú a chránia nehnuteľnosť
04

Odolávajú a chránia nehnuteľnosť

Vďaka vlastnostiam hliníka a dômyselnej konštrukcii dverí s množstvom detailov sa nemusíte obávať poveternostných vplyvov ani neočakávaného násilného vniknutia.
Prichádzajú s paletou farieb a dekorov
05

Prichádzajú s paletou farieb a dekorov

Sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 75 SI prekvapia nielen svojimi vlastnosťami, ale aj nápaditým vzhľadom podľa vašich predstáv.
Prepájajú interiér a exteriér
06

Prepájajú interiér a exteriér

Práve sklopno-posuvný systém, je prvok vďaka ktorému hliníkové okná Schüco AWS 75 SI kompaktne a prirodzene prepoja váš domov s okolitým prostredím.
Pre koho sú určené sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 75 SI?

Pre koho sú určené sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 75 SI?

Sklopno-posuvné dvere Schüco AWS 75 SI s hliníkovou konštrukciou sú skvelou voľbou pre novostavby aj rekonštrukcie, ktoré kladú dôraz na moderný a nadčasový dizajn v spojení s vysokými nárokmi na tepelnoizolačné vlastnosti okien a dverí. Zaujal vás hliník ako materiál a inovatívny systém otvárania týchto dverí?

Doplníme vám informácie o cene sklopno-posuvných dverí presne pre váš projekt. Stačí, ak nás kontaktujete.

Parametre sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 75 SI

Spoznajte výhody sklopno-posuvného systému hliníkových dverí

Spoznajte výhody sklopno-posuvného systému hliníkových dverí

Sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 75 SI sú skonštruované tak, aby krídla dverí s nosnosťou až 200 kg stávali v celkovej harmónii s rámom. Z vonkajšieho pohľadu nerušivo lícujú s rámom okna a z toho vnútorného zabezpečujú vďaka prítlaku optimálne tesniace vlastnosti. Systém núteného ovládania a ložiskové uzávery spôsobujú, že sa okno veľmi príjemne a ľahko ovláda aj tým najmenším členom domácnosti

Vďaka možnosti nastaviť reguláciu prítlaku a samotnú výšku krídla dverí je okno maximálne prispôsobivé bez najmenších štrbín. Jednoduchú manipuláciu so sklopno-posuvnými hliníkovými dverami zabezpečuje výrazne predĺžená kľučka s ergonomickým tvarom, ktorá je dostupná v prevedeniach ladiacich s celkovým dekorom okna.

Nadčasový dizajn okna a stabilná konštrukcia

Nadčasový dizajn okna a stabilná konštrukcia

Hliník je konštrukčným prvkom s jedinečnou životnosťou, stabilitou a pevnosťou, vďaka čomu si môžete pre svoje bývanie zvoliť aj nadštandardne veľké okná. Dômyselný rám, v kombinácii s efektívnymi tesneniami a prerušenými tepelnými mostami, postavili tieto sklopno-posuvné dvere do výslnia pri porovnávaní odolnosti celého systému.

Prítomnosť inovatívneho kovania Schüco (PASK) je znásobená detailami, akými je napríklad zapustený vodiaci pás, mäkké zaťahovanie krídla do rámu a profilová vodiaca kladka s integrovanou vodiacou lištou a oddeleným odtokom. Výsledkom je bezchybne funkčný mechanizmus okna a tesniace vlastnosti bez kompromisov. Dizajnová ponuka farieb je doplnená o možnosť hladkej alebo štruktúrovanej verzie a obľúbenej imitácie dreva.

Vychutnajte si ozajstné teplo a čaro domova

Vychutnajte si ozajstné teplo a čaro domova

Hodnota súčiniteľa prechodu tepla je pri sklopno-posuvných hliníkových dverách Schüco AWS 75 SI v rozmedzí od 0,65 do 1,4 W/(m2.K). Dosiahnuť tieto skvelé parametre u hliníkových konštrukcií znamená, že sú z hľadiska energetickej hospodárnosti porovnateľné s oknami plastovými a domácnosti poskytnú nemalú úsporu na výdavkoch spojených s vykurovaním.

Pozoruhodné termoizolačné vlastnosti dopĺňa kompozitné EPDM tesnenie, ktoré efektívne zvyšuje tepelnú, ale i zvukovú izoláciu celej konštrukcie dverí, okenná výplň – izolačné dvojsklo alebo trojsklo (podľa výberu zákazníka) a taktiež vnútorná časť hliníkového profilu s hlavnými komorami, ktoré sú vyplnené účinnou izolačnou penou.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné sklopno-posuvné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo