Hliníkové sklopno-posuvné dvereSchüco AWS 70 HI

Oživte interiér svetlom exteriéru vďaka sklopno-posuvným hliníkovým dverám Schüco AWS 70 HI

Sklopno-posuvné dvere posúvajú nielen celé presklené krídlo, ale najmä sny o svetlom a teplom domove čoraz bližšie smerom k realite. Ak ste po takom vždy túžili, doprajte sebe a svojej rodine maximum komfortu a radosti so spojenia s exteriérom vďaka sklopno-posuvnému systému renomovanej značky Schüco.

Nájsť kvalitné, odolné a bezpečné dvere, ktoré majú navyše dlhú životnosť a tepelnoizolačné vlastnosti pre lepšie energetické hospodárenie domácnosti už nie je nemožné. Dnes môže byť takáto realita súčasťou aj vášho nového bývania.

Vlastnosti

3
KOMORY
70 mm
HLBOKÝ RÁM
80 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
2
TESNENIA
od 0,64-1,4 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 70 HI

Optimálne izolujú
01

Optimálne izolujú

Sklopno-posuvný systém nezaostáva za inými hliníkovými oknami či dverami Schüco a poskytuje výborne termoizolačné parametre pre komfotné bývanie.
Vyznačujú sa dlhou životnosťou
02

Vyznačujú sa dlhou životnosťou

Nielen konštrukcia sklopno-posuvných dverí, ale aj kovanie, tesnenia či samotná sklená výplň prichádzajú s riešením pre dĺžku života jednej generácie.
Sú ľahko ovládateľné
03

Sú ľahko ovládateľné

Ergonomicky predĺžená kľučka v oboch polohách okna ponúka jednoduché ovládanie a manipuláciu, ktorú zvládnu “ľavou zadnou” i vaše deti.
Sú vysoko odolné a chránia
04

Sú vysoko odolné a chránia

Hliníkové dvere aj v sklopno-posuvnej verzii dosahujú parametre, vďaka ktorým sa nemusíte obávať nepríjemným poveternostným vplyvom ani prípadnému vlámaniu.
Ponúkajú širokú paletu dizajnov
05

Ponúkajú širokú paletu dizajnov

Sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 70 HI sa prispôsobia nehnuteľnosti v maximálnej možnej miere a dokonale zapasujú do jej architektonického návrhu.
Umožňujú reálnejší dotyk s exteriérom
06

Umožňujú reálnejší dotyk s exteriérom

Vďaka sklopno-posuvnému systému, ktorým Schüco AWS 70 HI prepoja svet vonku priamo s vašim domovom, si môžete užívať nové rozmery každodenného života.
Pre koho sú určené sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 70 HI?

Pre koho sú určené sklopno-posuvné hliníkové dvere Schüco AWS 70 HI?

Hľadáte pre svoju nehnuteľnosť riešenie, ktoré nie je tuctové, a zároveň splní náročné požiadavky na moderné bývanie 21. storočia? V tom prípade si pre novostavbu či renováciu domu s vysokými nárokmi na energetickú hospodárnosť vyberte sklopno-posuvné dvere Schüco AWS 70 HI.

Stačí, ak nám zadáte konkrétnejšie požiadavky a my vám radi pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Parametre sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 70 HI

Doprajte si výhody sklopno-posuvného systému hliníkových dverí

Doprajte si výhody sklopno-posuvného systému hliníkových dverí

V prípade sklopno-posuvných hliníkových dverí Schüco AWS 70 HI sú krídla dverí s nosnosťou až 200 kg v dokonalej harmónii s rámom. Z vonkajšej strany zvonka čisto a plošne lícujú s rámom okna a z vnútornej strany zaisťujú vďaka optimálnemu prítlaku efektívne tesniace vlastnosti. Vďaka nútenému ovládaniu a ložiskovým uzáverom sa posuvný systém veľmi príjemne a jednoducho ovláda aj v prípade veľkých a ťažkých prvkov.

K variabilite systému prispieva najmä možnosť nastaviť si reguláciu prítlaku a taktiež výšku krídla dverí. Poslednou bodkou, ktorá zabezpečuje nenamáhavú manipuláciu hliníkovými dverami so sklopno-posuvným systémom, je predĺžená kľučka, ktorá je ergonomicky tvarovaná a dostupná v prevedeniach ladiacich s celkovým dekorom okna.

Stavte na moderný dizajn a odolnosť hliníka v jednom

Stavte na moderný dizajn a odolnosť hliníka v jednom

Hliník, ako materiál, dosahuje skvelé výsledky v porovnaní s ostatnými materiálmi dostupnými pre výrobu okenných systémov. Jeho dlhá životnosť, stabilita a pevnosť, vďaka ktorej je možné dosiahnuť aj nadštandardných rozmerov okien, posúva hranice parametrov aj pre sklopno-posuvné systémy dverí. Vďaka dômyselnej konštrukcii rámu v kombinácii s premyslenými tesneniami a prerušenými tepelnými mostami zabezpečuje toto riešenie vysokú odolnosť celých dverí.

Kovanie Schüco (PASK) je zaujímavé aj vďaka detailom, akými je napríklad zapustený vodiaci pás, mäkké zaťahovanie krídla do rámu dverí a profilová vodiaca kladka s integrovanou vodiacou lištou a oddeleným odtokom, vďaka ktorému netreba realizovať dodatočné vŕtanie. Široká ponuka farebných prevedení v hladkej alebo štruktúrovanej verzii povrchu je navyše doplnená o možnosť imitácie v drevenom vzhľade.

Uchovávajte si teplo domova bez zbytočných strát

Uchovávajte si teplo domova bez zbytočných strát

Sklopno-posuvné hliníkových dvere Schüco AWS 70 HI disponujú hodnotami súčiniteľa prechodu tepla rozmedzí od 0,65 do 1,4 W/(m2.K). Táto skutočnosť sa pozitívne odrazí na nákladoch potrebných na vykurovanie a taktiež udržanie tepla v interiéri nehnuteľnosti.

Výborné tepelnoizolačné vlastnosti dopĺňa kompozitné a viackomorové EPDM tesnenie čiernej farby, ktoré zvyšuje tepelnú izoláciu, samotné izolačné dvojsklo/trojsklo a vnútro okenného profilu s hlavnými komorami vyplnenými efektívnou izolačnou penou.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné sklopno-posuvné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo