Hliníkové oknoAluprof MB-86 SI

Hliníkové okná Aluprof MB-86 SI spájajú estetiku a účelnosť

Výnimočne odolná hliníková konštrukcia a systém efektívneho tesnenia prináša nový pohľad na využitie hliníkových okien v každodennej realite. Okná z hliníku Aluprof MB-86 SI zabezpečia vašej domácnosti vysokú mieru bezpečnosti a minimálne tepelné straty. Široká paleta farieb, dekorov a nadštandardne veľké rozmery okien sú dôvod, prečo sú hliníkové profily Aluprof čoraz vyhľadávanejšie.

Spoľahnite sa na kvalitu, ktorá vám zabezpečí výmenu okien len raz za život. Vďaka odolným a spoľahlivým oknám môžete premeniť svoje bývanie na vysnívaný domov.

Vlastnosti

4
KOMORY
77 mm
HĹBKA RÁMU
86 mm
HĹBKA KRÍDLA
2
TESNENIA
od 0,83 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkového okna Aluprof MB-86 SI

Vyznačujú sa variabilitou
01

Vyznačujú sa variabilitou

Bohaté škála možností, ktorú hliníkové okná Aluprof MB-86 SI pri stavbe alebo renovácii rodinného domu ponúka, uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.
Skvele izolujú
02

Skvele izolujú

Jedinečná štvorkomorová konštrukcia, odolné tesnenie a možnosti inštalácie trojskla je kombinácia, vďaka ktorej hliníkové okno vynikajúco zvukovo i tepelne izoluje.
Dbajú o bezpečnosť a ochranu
03

Dbajú o bezpečnosť a ochranu

Pevná hliníková konštrukcia umožňuje výrobu skutočne veľkých rozmerov okien a navyše zvyšuje bezpečnosť vašej domácnosti aj pred nečakaným vlámaním.
Sú maximálne odolné
04

Sú maximálne odolné

Hliníkové okno Aluprof MB-86 SI sa vyznačuje odolnosťou voči vplyvom počasia a výnimočne dlhou životnosťou. Vyberte si okná, ktoré vás budú sprevádzať životom.
Prispôsobia sa akémukoľvek dizajnu
05

Prispôsobia sa akémukoľvek dizajnu

Dve farebné palety a možnosťou povrchu so štruktúrou otvárajú nespočetne veľa kombinácii, ako si môžete hliníkové okná prispôsobiť svojim predstavám.
Sú moderné a nadčasové
06

Sú moderné a nadčasové

Skryté prvky, ako napríklad pánty a prevodovka, ktoré sú zabudované priamo do vnútra konštrukcie, zvyšujú eleganciu a kladú dôraz na čisté línie hliníkového okna.
Prinášajú lepší komfort
07

Prinášajú lepší komfort

Interiér preplnený denným svetlom, bohatá dizajnová ponuka a navyše skvelá energetická hospodárnosť nehnuteľnosti už nie je len snom vďaka Aluprof MB-86 SI.
Pre koho sú určené hliníkové okná Aluprof MB-86 SI?

Pre koho sú určené hliníkové okná Aluprof MB-86 SI?

Špičkové termoizolačné vlastnosti okna Aluprof MB-86 SI ocenia všetci, ktorí sa rozhodli pre nízkoenergetickú či pasívnu stavbu, alebo rekonštrukciu svojho bývania, ktorá má za cieľ nielen optimalizovať výdavky na chod nehnuteľnosti, ale zvýšiť aj jej odolnosť a celkový dizajn. Hliníkové okná Aluprof sa okrem iného používajú aj ako súčasť hliníkových fasád.

Spĺňajú tieto okná všetky vaše nároky a zaujíma vás, v akej cene si môžete dopriať ich nespornú kvalitu aj vy? Kontaktujte nás, radi vám vyrátame konkrétnu sumu.

Parametre hliníkového okna Aluprof MB-86 SI

Výnimočná tepelná izolácia, ktorú pocítite okamžite

Výnimočná tepelná izolácia, ktorú pocítite okamžite

Polyamidové tesnenie, ktoré je priamo použité v profile hliníkového okna Aluprof MB-86 SI, dopĺňa jeho tvar a využitie dodatkovej komory v tepelnom izolačnom systéme okna. Výsledkom tejto kombinácie sú hodnoty súčiniteľa prechodu tepla Uf od 0,83 W / m2K, ktoré bez problémov spĺňajú prísne nároky na nízkoenergetické i pasívne nehnuteľnosti.

Vďaka tepelnej výplni rámu okna sa výrazne znižuje prúdenie tepla priestorom vyplnenej komory. To zabezpečuje nadštandardnú tepelnú, ale i zvukovú izoláciu celého konštrukčného systému okna. Ak sa k tomu pridá izolačné trojsklo, hliníkové okno výrazne ovplyvní energetickú hospodárnosť budovy, čo sa prejaví aj na vyúčtovaní za energie už po prvých mesiacoch užívania nehnuteľnosti.

Vysoká odolnosť hliníkových okien zaručí váš pokojný spánok

Vysoká odolnosť hliníkových okien zaručí váš pokojný spánok

Pevné a odolné okná boli snom každého stavebníka. Vďaka vlastnostiam, ktoré hliník do architektúry okien priniesol, vznikajú výnimočne tenké, no výrazne stabilné profily okien. Tak je zabezpečená vysoká miera ochrany vašej domácnosti nielen pred exteriérovými vplyvmi čoraz bláznivejšieho počasia v našich zemepisných šírkach, ale i pred neželanými pokusmi o násilné vniknutie do interiéru domu či bytu.

Štvorkomorové hliníkové okno Aluprof MB-86 SI, so stavebnou hĺbkou rámu 77 mm a hĺbkou krídla 86 mm, prináša do vášho života nielen krajší pohľad na okolie vďaka väčším preskleným plochám. Stabilné hliníkové okná totiž zvládnu prežiť život s jednou generáciou obyvateľov nehnuteľnosti.

Aluprof MB-86 SI prinášajú inováciu a ľahkosť bývania

Aluprof MB-86 SI prinášajú inováciu a ľahkosť bývania

Pevné hliníkové rámy a prítomnosť celoobvodového skrytého kovania menia vaše sny o veľkých oknách na realitu. Konštrukcia okna Aluprof MB-86 SI zvládne aj vysokou mierou zaťažiteľnosti a otvára tak nové obzory pri navrhovaní veľkosti a dizajnu okien. Doprajte si viac denného svetla a spojenie s atmosféry exteriéru vášho bývania.

Výber viacerých doplnkov a možnosť nastaviť uzatváracie body podľa potreby zabezpečuje vskutku variabilný systém a ľahkú, bezproblémovú manipuláciu s oknom. Zlaďte dizajn svojho vysnívaného bývania pomocou širokej ponuky farieb, dekorov, či dokonca štruktúry hliníkového rámu okna.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo