Hliníkové oknáAluprof MB-70HI

Hliníkové okná Aluprof MB-70HI predčia vaše očakávania

Odolnosť hliníkovej konštrukcie a systém dômyselných tesnení posúva štandardy hliníkových okien o krok bližšie k využitiu v reálnom živote. S oknami z hliníka Aluprof MB-70HI sa nemusíte obávať o bezpečnosť ani tepelné straty. Bohatá ponuka dekorov a možnosť veľkých rozmerov presklenej plochy je dôvod, prečo sú hliníkové profily Aluprof čoraz obľúbenejšie.

Hľadáte skutočnú kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť po celý život? Stavte na inovatívne okenné konštrukcie v cene, ktorá navyše poteší aj váš rozpočet.

Vlastnosti

3
KOMORY
70 mm
HĹBKA PROFILU
2
TESNENIA
od 1,0 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkového okna Aluprof MB-70HI

Sú variabilné
01

Sú variabilné

Hliníkové okná Aluprof MB-70HI otvárajú široké možnosti variability pri stavbe rodinného domu, menšieho objektu, ale aj ako súčasť hliníkových fasád.
Majú nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti
02

Majú nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti

Vďaka dômyselnej konštrukcii profilu, efektívnemu tesneniu a možnosti použitia trojskla udrží hliníkové okno Aluprof MB-70HI maximum tepla vo vašom domove.
Chránia váš domov ako oko v hlave
03

Chránia váš domov ako oko v hlave

Vysoká pevnosť hliníkových profilov umožňuje nielen výrobu konštrukcií veľkých rozmerov a hmotností, ale prináša aj maximálnu ochranu pred násilným narušením
Nenaruší ich počasie ani zub času
04

Nenaruší ich počasie ani zub času

Pevnosť, odolnosť voči poveternostným podmienkam a skutočne dlhá životnosť hliníkového okna Aluprof MB-70HI je dôvodom, prečo s vami toto okno i zostarne.
Ponúkajú paletu možností a farieb
05

Ponúkajú paletu možností a farieb

Výrobca hliníkových okien Aluprof prichádza s dvoma farebnými paletami a možnosťou eloxovaných povrchov, aby splnil požiadavky každého klienta.
Kráčajú s dobou a moderným dizajnom
06

Kráčajú s dobou a moderným dizajnom

Neviditeľné pánty a prevodovka, efektne zabudované do vnútra konštrukcie, zvyšujú eleganciu a nadčasový dizajn hliníkového okna a celej nehnuteľnosti.
Zvyšujú komfort bývania
07

Zvyšujú komfort bývania

Doprajte si presvetlený interiér a splňte si sny o modernom bývaní, ktoré dokonale uchová teplo vášho domova aj vďaka oknám Aluprof MB-70HI z hliníka.
Pre koho sú určené hliníkové okná Aluprof MB-70HI?

Pre koho sú určené hliníkové okná Aluprof MB-70HI?

Variabilitu a skvelé tepelnoizolačné vlastnosti hliníkového okna Aluprof MB-70HI sú skvelou voľbou pre nízkoenergetické stavby alebo rekonštrukcie nehnuteľností, ktoré sú realizované s cieľom zvýšiť hospodárnosť budovy a prispieť k jej nadčasovému dizajnu. Okná značky Aluprof sú s obľubou využívané aj pri vyhotovovaní komplexných hliníkových fasád.

Zaujali vás skvelé konštrukčné vlastnosti a dizajn hliníkových okien? Radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

Parametre hliníkového okna Aluprof MB-70HI

Spoznajte termoizolačné vlastnosti, ktoré uchovávajú pohodlie interiéru

Spoznajte termoizolačné vlastnosti, ktoré uchovávajú pohodlie interiéru

Inovatívne polyamidové tesnenie použité v konštrukcii hliníkového okna Aluprof MB-70HI, spolu s jeho osvedčeným tvarom a tepelnou výplňou rámu, zabezpečuje hodnoty tepelnej izolácie Uf od 0,96 W / m2K. Tepelná výplň rámu navyše znižuje prúdenie tepla priestorom vyplnenej komory, čo prispieva k zvýšeniu izolačných parametrov a, samozrejme, aj komfortu bývania.

Tesnenie z dvojzložkového syntetického kaučuku EPDM v kombinácii s trojsklom značne ovplyvňuje energetickú hospodárnosť budovy tak, aby pozitíva tepelnej i zvukovej izolácie pocítili nielen všetci členovia vašej domácnosti, ale i vaša peňaženka v podobe znížených nákladov na vykurovanie či chladenie.

Spoľahnite sa na odolnosť hliníkových profilov

Spoľahnite sa na odolnosť hliníkových profilov

Práve optimálne vlastnosti hliníka predurčujú tento materiál na skvelý konštrukčný prvok okien i hliníkových fasád. Pevnosť a odolnosť, i v prípade tenkých profilov okien, zabezpečuje výnimočnú ochranu vašej domácnosti nielen pred nepriazňou počasia, ale i opotrebovaním, koróziou alebo prípadným pokusom o násilné vniknutie do objektu.

Konštrukcia rámu hliníkového okna Aluprof MB-70HI s troma dômyselnými komorami so stavebnou hĺbkou 70 mm tak prináša nadštandardnú stabilitu a životnosť, ktorá predurčuje okná výrobcu Aluprof na riešenie pre celý váš život.

Hliníkové okná Aluprof MB-70HI menia sny na realitu

Hliníkové okná Aluprof MB-70HI menia sny na realitu

Práve pevnosť hliníkových rámov v kombinácii s inovatívnym kovaním zabezpečuje, že Aluprof dokáže naplniť vaše sny o veľkých oknách, ktoré poskytnú interiéru viac svetla a prirodzenej atmosféry okolitej prírody. Kovanie je ukryté a neviditeľne zabudované do priestoru medzi rámom a krídlom. Prevodovku ani pánty tak nie je vidno.

Množstvo voliteľných doplnkov a nastavenie uzatváracích bodov prináša skutočnú variabilitu systému spojenú s ľahkosťou ovládania hliníkových okien. Jedinečný výraz a dokonalé zladenie s celkovým vzhľadom nehnuteľnosti môžete dosiahnuť vďaka širokej palete farebného prevedenia alebo štruktúrovaného povrchu okien.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo