Hliníkové oknoAluprof MB-104 Passive SI

Hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive SI sú najlepšie riešenie pre pasívne stavby

Pasívne stavby musia spĺňať najvyššie nároky na energetickú hospodárnosť. Vybrať tie správne okná už vďaka Aluprof MB-104 Passive SI, dokonale izolujúcim a tesniacim oknám z hliníka, nie je problém. Pevnosť a stabilita hliníkovej konštrukcie, spolu s nadčasovým dizajnom úzkych profilov a veľkých presklených plôch okná, ponúkajú možnosť, ako vykročiť smerom k zelenšej a šternejšej budúcnosti bývania už dnes.

Vykročte aj vy. Vo FENESTRA Sk vám vďaka hliníkovému oknu Aluprof MB-104 Passive SI ponúkame ten najlepší variant riešenia okien pre pasívne stavby.

Vlastnosti

3
KOMORY
95 mm
HĹBKA RÁMU
104 mm
HĹBKA KRÍDLA
2
TESNENIA
od 0,73 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody hliníkového okna Aluprof MB-104 Passive SI

Sú ideálne pre pasívne stavby
01

Sú ideálne pre pasívne stavby

Hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive SI prevyšujú súčasné najprísnejšie požiadavky platných predpisov a štandardov pre výstavbu pasívnych domov.
Izolujú v najvyššej možnej miere
02

Izolujú v najvyššej možnej miere

Konštrukcia trojkomorového profilu, efektívneho tesnenia a izolačnej sklenenej výplne sú kombinácia, vďaka ktorej hliníkové okno dokonale tepelne izoluje.
Chránia váš domov i vaše sny
03

Chránia váš domov i vaše sny

Pevné a odolné hliníkové profily okna Aluprof MB-104 Passive SI prinášajú maximálnu mieru ochrany toho, čo je pre vás najvzácnejšie.
Odolávajú vplyvom počasia s dlhou životnosťou
04

Odolávajú vplyvom počasia s dlhou životnosťou

Nájsť okná, ktoré s vami ostanú počas celej doby používania vašej nehnuteľnosti, je dnes už realita. Vyberte si odolné a nadčasové okná raz a navždy.
Umožňujú voľnosť pri výbere dekoru
05

Umožňujú voľnosť pri výbere dekoru

Elegantný vzhľad a všestrannosť dizajnu prináša výrobca Aluprof nielen vďaka bohatej palete farieb, ale aj možnosti obľúbených imitácií drevených profilov.
Sú moderné s nerušivými prvkami
06

Sú moderné s nerušivými prvkami

Nenápadne zabudované prvky do vnútra konštrukcie (prevodovka a pánty), prispievajú k nadčasovému vzhľadu a komfortnému používaniu okna.
Plnia sny o bývaní a dizajne
07

Plnia sny o bývaní a dizajne

Svetlý interiér a bezúdržbová starostlivosť sú presne tým, o čom snívajú mnohí z nás. S oknami Aluprof MB-104 Passive SI si tieto sny môžete konečne splniť.
Pre koho sú určené hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive SI?

Pre koho sú určené hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive SI?

Vďaka výnimočnej kombinácii robustného okenného profilu a dômyslených tesniacich prvkov je Aluprof MB-104 Passive SI tou najlepšou voľbou pre pasívne a nízkoenergetické stavby s hodnotami, ktoré dokonca prekračujú normy a požiadavky certifikácie. Ak chcete dosiahnuť minimálne náklady na energetickú hospodárnosť vašej nehnuteľnosti, chcete hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive SI.

Presvedčili vás výhody a parametre hliníkového okna z najvyššej rady Aluprof? Radi vám doplníme informáciu o cene okien podľa vašich požiadaviek.

Parametre hliníkového okna Aluprof MB-104 Passive SI

Termoizolácia, ktorá dokonca búra certifikované štandardy

Termoizolácia, ktorá dokonca búra certifikované štandardy

Unikátny systém, ktorý stojí za hliníkovým oknom Aluprof MB-104 Passive SI, je certifikovaný inštitútom Passive House Institute Darmstadt, ktorý ho odporúča používať v pasívnych a energeticky úsporných domoch. Nielen spĺňa, ale dokonca prekračuje normy, ktoré sa kladú na konštrukčné stavebné prvky na nehnuteľnosti s maximálnou mierou izolácie.

Vďaka inovatívnemu tesneniu, ktoré znásobuje skvelé izolačné vlastnosti okna, jeho tvaru a tepelnej výplni rámu hliníkového okna, je hodnota tepelnej izolácie Uf od 0,96 W / m2K. Práve prítomnosť tepelnej výplne rámu prispieva k zníženiu prúdenia tepla v inak prázdnej komore.Všetky tieto skutočnosti sa, samozrejme, prejavia na účtoch za energie, ktoré vám mesiac čo mesiac vyčarujú úsmev na tvári.

Odolnosť hliníka je riešením na celý život

Odolnosť hliníka je riešením na celý život

Hliník sa už v prvom momente, keď sa začal používať ako hlavný prvok konštrukcií okenných profilov, vyznačoval stabilitou a dlhou životnosťou. Doplnením o efektívne tesnenia a ostatné konštrukčné detaily okna sa tak izolačnými vlastnosťami vyrovnal konkurenčným riešeniam, avšak s jednou bezkonkurenčnou výhodou.

Práve vďaka svojej silnej a relatívne ľahkej hliníkovej konštrukcii je systém ideálny na použitie vo veľkých panoramatických zaskleniach. poskytuje zároveň výnimočnú ochranu nehnuteľnosti pred extrémnymi a nežiaducimi vplyvmi počasia, opotrebovaním i ochranou pred násilným vniknutím a porušením okenného profilu. Konštrukcia rámu hliníkového okna Aluprof MB-104 Passive SI, so stavebnou hĺbkou 95 mm, tak prichádza so životnosťou, ktorá prekračuje priemernú dĺžku života jednej celej generácie obyvateľov.

Aluprof MB-104 Passive SI kladie dôraz na dizajnové prevedenie

Aluprof MB-104 Passive SI kladie dôraz na dizajnové prevedenie

Výrobca hliníkových okien Aluprof plní deň čo deň sny o nadštandardne veľkých oknách, ktoré dokonale prepoja harmóniu interiéru a atmosféru exteriérových vizuálnych vnemov. Kovanie, v rámci ktorého sú prevodovka i pánty zabudované priamo do priestoru medzi okenným rámom a krídlom, zvyšuje moderné prevedenie a nadčasový dizajn hliníkových okien Aluprof MB-104 Passive SI.

Voliteľné doplnky, spolu s variabilným nastavením uzatváracích bodov, dopĺňajú zvýšené nároky na komfort používania, ktorý sa spája najmä s bezproblémovou manipuláciou a ovládaním hliníkových okien. Farebná škála zvýrazňuje vzhľad hliníkových okien a jej doplnenie o eloxované povrchy s obľúbenou imitáciou dreva ponúkajú skutočne rozmanité možnosti, ako zladiť okná do celkového dizajnu nehnuteľnosti.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné hliníkové okná nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo