Vchodové dvereGeneo

Plastové dvere Geneo splnia vaše najnáročnejšie podmienky na úsporu, ale i dizajn a funkčnosť

Načrite do budúcnosti už dnes. Vďaka vstupným plastovým dverám Geneo môžete spoznať na vlastnej koži jedno z najhospodárnejších riešení na trhu. Navyše, kráčajú ruka v ruke s nadštandardnou ochranou nehnuteľnosti pred hlukom a vlámaním a nadčasovým dizajnom.

Vstupné dvere, skonštruované z kompozitných materiálov RAU-FIPRO X bez oceľovej výstuže, prinášajú nové možnosti, ako dosiahnuť vyšší štandard bývania. Doprajte si ho aj vy.

Vlastnosti

6
KOMÔR
86 mm
HLBOKÝ RÁM
86 mm
HLBOKÉ KRÍDLO
3
TESNENIA
od 0,80 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY A VÝPLNE
podľa výberu

Výhody plastových dverí Geneo

01

Značne znížia náklady

Vďaka profilu Geneo prevyšujú vstupné plastové dvere najprísnejšie požiadavky na energetické štandardy. Šetrite energie deň čo deň vďaka inovatívnemu materiálu.
02

Prevyšujú nároky na izoláciu

Tepelnoizolačné vlastnosti, aké konkurenčné výrobky dosiahnu o niekoľko rokov. Vychutnajte si naozajstné teplo domova. Samozrejme, bez hluku z exteriéru.
03

Majú nadčasový dizajn

Široká paleta dekorov a farieb, doplnená o možnosť kombinácie inej vnútornej a vonkajšej strany, ponúka nekonečnú studnicu realizácie dizajnu dverí.
04

Chránia vašu nehnuteľnosť

Bezpečnostné sklá a výplne spolu s celolištovým zámkom s nastaviteľnými viacnásobnými uzávermi výrazne zvyšujú bezpečnosť vášho domova.
05

Ľahko sa s nimi manipuluje

Kompozitný materiál, ktorý vylúčil prítomnosť oceľovej výstuže, zabezpečuje nielen vysokú stabilitu dverí, ale i jednoduché a ľahké ovládanie.
06

Jednoducho sa udržiavajú

Hladký povrch profilu Geneo zaručuje minimálnu a bezproblémovú údržbu dverí dokonca aj po rokoch používania a vystavovanie vplyvom počasia..
07

Sú skutočne stabilné

Vnútro vstupných dverí Rehau Geneo, z patentovaného vláknového kompozitu RAU-FIPRO X, garantuje tú najvyššiu stabilitu aj bez oceľovej výstuže.
08

Kráčajú ruka v ruke s ekológiou

Pri výrobe vstupných plastových dverí Geneo z kompozitných materiálov prichádza k výraznému šetrenie zdrojov a taktiež k potrebnému znižovaniu emisií CO2.

Pre koho sú určené vstupné plastové dvere Geneo?

Ak sa neradi uspokojíte s priemerom a navyše chcete pre svoju nehnuteľnosť to najlepšie, čo portfólio plastových dverí na trhu ponúka, sú dvere z kompozitných materiálov práve pre vás. Bez problémov spĺňajú nároky na energetické štandardy pasívnych a nízkoenergetických domov. Dokonca premenia vašu renováciu staršej nehnuteľnosti na skutočne energeticky zaujímavý projekt.

Vo FENESTRA Sk vám radi pripravíme cenový návrh presne podľa vašich požiadaviek.

Parametre vstupných dverí Rehau Geneo®

Vsaďte na inovatívne kompozitné materiály

Profil vstupných plastových dverí Geneo je z materiálu RAU-FIPRO X . Prevratné kompozitné vlákna dodávajú dverám nadštandardnú stabilitu v porovnaní s konkurenčnými plastovými dverami. Statické vypracovanie profilovej konštrukcie, pri ktorej úplne absentuje oceľová výstuž, je skutočným unikátom vo výrobe plastových dverí.

Spoločnosť REHAU tak okrem leteckého a automobilového priemyslu sprostredkováva kompozitné materiály bližšie k ľuďom. Práve mimoriadny vzorec extrúzie profilu Geneo pomáha udržať stabilitu štruktúry aj bez pomoci vnútornej oceľovej výstuže.

Vysoká bezpečnosť a zároveň ľahká manipulácia

Kvalitné kovanie vstupných dverí výrazne ovplyvňuje manipuláciu s dverami. Tri kusy 2-dielnych pántov značky Dr. Hahn na krídle dverí sú zárukou, že i napriek príjemnej a bezproblémovej manipulácii, nie je narušená bezpečnosť vstupnej brány do vášho interiéru.

Opak je pravdou. Celolištový zámok s nastaviteľnými viacnásobnými uzávermi zaručuje, že dvere z kompozitných materiálov, z dielne renomovanej nemeckej značky Rehau, bez problémov ochránia to, čo je pre vás najvzácnejšie.

Energetické parametre, ktoré predčia všetky požiadavky

Vstupné plastové dvere, ktoré s nadhľadom prevyšujú požiadavky na energetické parametre, môžete mať už dnes. Stačí sa oboznámiť s hodnotami, ktoré presvedčia aj tých, ktorí dosiaľ pochybovali. Šesť komorové krídlo, integrované s izolovanými panelmi alebo trojkomorovými sklami, umožňuje vstupným dverám Geneo dosiahnuť parametre Ud= 0,82 – 0,96 W/(m2 .K).

Ak sa pridá znížený hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom a dômyslené trojité tesnenie, tepelnoizolačné vlastnosti sú zabezpečené aj v spodnej časti dverí, kde vzniká najviac problémov s únikom tepla.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si vhodné dvere nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Cenová ponuka

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty