Sklopno-posuvné/posuvné plastové dvereGeneo

Nehľadajte kompromisy. Posuvné dvere Geneo vynesú vaše bývanie do nových výšin

Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Geneo z kompozitných materiálov predstavujú možnosť, ako vyťažiť z inovatívnych riešení modernej doby maximum. Bezkonkurenčené tepelnoizolačné vlastnosti a konštrukcia z kompozitných materiálov RAU-FIPRO X bez oceľovej výstuže vnášajú ľahkosť a nadčasový dizajn aj do takého prvku, akými sú posuvné dvere.

Neuspokojte sa s priemerom. Ušetrené náklady na energie vás o niekoľko rokov presvedčia, že kompozitné materiály predbehli svoju dobu. A vy s nimi.

Vlastnosti

6
KOMÔR
86 mm
HĹBKA
3
TESNENIA
od 0,76 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných a posuvných plastových dverí Rehau Geneo

01

Znižujú náklady na teplo

Inovatívne materiály z kompozitných vlákien menia pohľad na skladbu posuvného okna natoľko, že pri pohľade na účty za vykurovanie budete usmievať.
02

Ľahko sa otvárajú i zatvárajú

Mechanizmus posuvných a sklopno-posuvných plastvoých dverí a ľahkosť samotnej konštrukcie bez výstuže zaručí, že si manipuláciu s nimi zamilujete.
03

Ochránia vás ako oko v hlave

Hoci posuvné plastové dvere Geneo nemajú v konštrukcii výstuhy, ich pevnosť spolu s bezpečnostnými sklami zabezpečí váš pokojný spánok, nech ste kdekoľvek.
04

Spĺňajú nadštandardné nároky na izoláciu

Tri neprerušované tesnenia spolu s kompozitnými vláknami garantujú splnenie najprísnejších tepelnoizolačných, ale i zvukových vlastností posuvných dverí.
05

Nadčasový dizajn prináša nové možnosti

A aj viac denného svetla a krajšie výhľady. V kombinácii so širokou paletou farebného prevedenia splní dizajn dverí Geneo najnáročnejšie požiadavky.
06

Nevyžadujú takmer žiadnu údržbu

Inovatívny povrch sklopno-posuvných dverí Rehau Geneo ukrýva pod názvom High-Definition-Finishing takmer bezúdržbové používanie aj po rokoch.

Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Geneo?

Pre tých, ktorí hľadajú maximálne energeticky výhodné riešenie v podobe posuvných dverí pre svoju nehnuteľnosť. So skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami sklopno-posuvné dvere Rehau Geneo bez problémov splnia nároky pasívnych stavieb.

Radi by ste si produkty porovnali alebo vás zaujíma konkrétne nacenenie projektu s posuvnými či sklopno-posuvnými oknami Geneo? Pripravíme vám ponuku na mieru.

Parametre posuvných a sklopno-posuvných plastových dverí Rehau Geneo

Skombinujte energetickú úsporu a moderný dizajn v jednom

Plastové dvere Rehau Geneo s posuvným alebo sklopno-posuvným systémom maximalizujú energetickú úsporu každej nehnuteľnosti. Nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti a bohatá ponuka dizajnových riešení sú najhľadanejšou kombináciou na trhu.

Plastový profil z kompozitných materiálov so siedmimi komorami dopĺňajú 2 dorazové a jedno stredové tesnenie. Posuvné dvere Geneo tak bezkonkurenčne spĺňajú požiadavky na parametre pre nízkoenergetické i pasívne stavby. So súčiniteľom prechodu tepla Uf≤1 W/(m2.K) sú konštrukčným prvkom, ktorého vlastnosti dokonale zabránia únikom tepla z vášho domova.

Inovatívne materiály Rehau Geneo presvedčia najnáročnejších

Posuvné plastové dvere Geneo sú zaradené do triedy bezpečnosti RC2. Bezproblémovo tak odolávajú nielen zhoršeným poveterenostným podmienkam, ale i násilnému pokusu o vlámanie do nehnuteľnosti. Svojimi parametrami zaručujú stabilitu a trvácnosť, keďže im prislúcha trieda vodotesnosti E1200, trieda prievzdušnosti 4 a trieda odolnosti voči zaťaženiu vetrom C5/B5.

Inovatívna technika kovania vďaka jemnému vyjdeniu a nabehnutiu krídla z a do požadovanej polohy posúva manipuláciu s posuvnými plastovými dverami na úroveň príjemného a ľahkého používania dokonca aj pre najmladších či slabších členov domácnosti.

Stavte na robustnú statickú konštrukciu a celoobvodové kovanie

Či už sa rozhodnete pre verziu dverí s posunom krídla (posuvné dvere), ktoré sa dá doplniť o štrbinové vetranie, s kovaním PS PORTAL COMFORT alebo verziu sklopenia a posunu krídla (sklopno-posuvné dvere) s kovaním PSK PORTAL COMFORT, jedno je isté.

Ľahký chod, manipulácia bez akejkoľvek námahy, vysoká odolnosť a bezpečnosť spolu s priam dokonalými tepelnoizolačnými vlastnosťami sú dôvodom, pre ktorý budete s plastovými posuvnými dverami Rehau Geneo zaručene spokojní.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Cenová ponuka

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Ďalšie kontakty