Sklopno-posuvné/posuvné plastové dvereGeneo

Nehľadajte kompromisy. Posuvné dvere Geneo vynesú vaše bývanie do nových výšin

Sklopno-posuvné plastové dvere Rehau Geneo z kompozitných materiálov predstavujú možnosť, ako vyťažiť z inovatívnych riešení modernej doby maximum. Bezkonkurenčené tepelnoizolačné vlastnosti a konštrukcia z kompozitných materiálov RAU-FIPRO X bez oceľovej výstuže vnášajú ľahkosť a nadčasový dizajn aj do takého prvku, akými sú posuvné dvere.

Neuspokojte sa s priemerom. Ušetrené náklady na energie vás o niekoľko rokov presvedčia, že kompozitné materiály predbehli svoju dobu. A vy s nimi.

Vlastnosti

6
KOMÔR
86 mm
HĹBKA
3
TESNENIA
od 0,76 W/(m2.K)
PRESTUP TEPLA
FARBY
podľa výberu

Výhody sklopno-posuvných a posuvných plastových dverí Rehau Geneo

Znižujú náklady na teplo
01

Znižujú náklady na teplo

Inovatívne materiály z kompozitných vlákien menia pohľad na skladbu posuvného okna natoľko, že pri pohľade na účty za vykurovanie budete usmievať.
Ľahko sa otvárajú i zatvárajú
02

Ľahko sa otvárajú i zatvárajú

Mechanizmus posuvných a sklopno-posuvných plastvoých dverí a ľahkosť samotnej konštrukcie bez výstuže zaručí, že si manipuláciu s nimi zamilujete.
Ochránia vás ako oko v hlave
03

Ochránia vás ako oko v hlave

Hoci posuvné plastové dvere Geneo nemajú v konštrukcii výstuhy, ich pevnosť spolu s bezpečnostnými sklami zabezpečí váš pokojný spánok, nech ste kdekoľvek.
Spĺňajú nadštandardné nároky na izoláciu
04

Spĺňajú nadštandardné nároky na izoláciu

Tri neprerušované tesnenia spolu s kompozitnými vláknami garantujú splnenie najprísnejších tepelnoizolačných, ale i zvukových vlastností posuvných dverí.
Nadčasový dizajn prináša nové možnosti
05

Nadčasový dizajn prináša nové možnosti

A aj viac denného svetla a krajšie výhľady. V kombinácii so širokou paletou farebného prevedenia splní dizajn dverí Geneo najnáročnejšie požiadavky.
Nevyžadujú takmer žiadnu údržbu
06

Nevyžadujú takmer žiadnu údržbu

Inovatívny povrch sklopno-posuvných dverí Rehau Geneo ukrýva pod názvom High-Definition-Finishing takmer bezúdržbové používanie aj po rokoch.
Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Geneo?

Pre koho sú určené posuvné plastové dvere Geneo?

Pre tých, ktorí hľadajú maximálne energeticky výhodné riešenie v podobe posuvných dverí pre svoju nehnuteľnosť. So skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami sklopno-posuvné dvere Rehau Geneo bez problémov splnia nároky pasívnych stavieb.

Radi by ste si produkty porovnali alebo vás zaujíma konkrétne nacenenie projektu s posuvnými či sklopno-posuvnými oknami Geneo? Pripravíme vám ponuku na mieru.

Parametre posuvných a sklopno-posuvných plastových dverí Rehau Geneo

Skombinujte energetickú úsporu a moderný dizajn v jednom

Skombinujte energetickú úsporu a moderný dizajn v jednom

Plastové dvere Rehau Geneo s posuvným alebo sklopno-posuvným systémom maximalizujú energetickú úsporu každej nehnuteľnosti. Nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti a bohatá ponuka dizajnových riešení sú najhľadanejšou kombináciou na trhu.

Plastový profil z kompozitných materiálov so siedmimi komorami dopĺňajú 2 dorazové a jedno stredové tesnenie. Posuvné dvere Geneo tak bezkonkurenčne spĺňajú požiadavky na parametre pre nízkoenergetické i pasívne stavby. So súčiniteľom prechodu tepla Uf≤1 W/(m2.K) sú konštrukčným prvkom, ktorého vlastnosti dokonale zabránia únikom tepla z vášho domova.

Inovatívne materiály Rehau Geneo presvedčia najnáročnejších

Inovatívne materiály Rehau Geneo presvedčia najnáročnejších

Posuvné plastové dvere Geneo sú zaradené do triedy bezpečnosti RC2. Bezproblémovo tak odolávajú nielen zhoršeným poveterenostným podmienkam, ale i násilnému pokusu o vlámanie do nehnuteľnosti. Svojimi parametrami zaručujú stabilitu a trvácnosť, keďže im prislúcha trieda vodotesnosti E1200, trieda prievzdušnosti 4 a trieda odolnosti voči zaťaženiu vetrom C5/B5.

Inovatívna technika kovania vďaka jemnému vyjdeniu a nabehnutiu krídla z a do požadovanej polohy posúva manipuláciu s posuvnými plastovými dverami na úroveň príjemného a ľahkého používania dokonca aj pre najmladších či slabších členov domácnosti.

Stavte na robustnú statickú konštrukciu a celoobvodové kovanie

Stavte na robustnú statickú konštrukciu a celoobvodové kovanie

Či už sa rozhodnete pre verziu dverí s posunom krídla (posuvné dvere), ktoré sa dá doplniť o štrbinové vetranie, s kovaním PS PORTAL COMFORT alebo verziu sklopenia a posunu krídla (sklopno-posuvné dvere) s kovaním PSK PORTAL COMFORT, jedno je isté.

Ľahký chod, manipulácia bez akejkoľvek námahy, vysoká odolnosť a bezpečnosť spolu s priam dokonalými tepelnoizolačnými vlastnosťami sú dôvodom, pre ktorý budete s plastovými posuvnými dverami Rehau Geneo zaručene spokojní.

Cenová ponuka plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy

Ak práve v rukách držíte projekt svojho vysnívaného domova alebo novej kancelárie, či administratívnej budovy s presnými parametrami okien a dverí, jednoducho vyplňte prehľadný formulár a my vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

MÁTE OTÁZKU? VYRIEŠME JU SPOLU

Rozumieme vám, vybrať si posuvné dvere z množstva variantov nie je vôbec jednoduché. Môžete hodiny porovnávať technické parametre alebo... nám rovno odošlite krátky formulár a my vás budeme kontaktovať späť v priebehu jedného pracovného dňa. Aby sme našli riešenie, ktoré presne zodpovie vašim požiadavkám.
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

alebo nás kontaktujte priamo